Виноробня «‎Manzul Winehouse»

с. Лиманка, Овідіопольський район, Одеська область

Сімейна виноробня Manzul Winehouse була заснована у 2012 році. Засновник Манзул Едуард Львович разом із родиною вирішили започаткувати власну справу. Технолог харчової промисловості за фахом, за покликанням винороб та новатор. На невеличкій ділянці споруджено будинок із дворівневим підвалом для максимального використання площі.  Поступово крок за кроком з’явилось обладнання та почалось виробництво вина. За короткий час та малими можливостях виноробу вдалося створити власний стиль вина.

ВИРОБНИЦТВО

Обсяг виробництва вина сягає від 20 до 25 тисяч літрів на рік. Відбірний виноград закуповується на контрактній основі в Болградському районі Одеської області. Вік лози не менше 20 років. На виробництві використовуються ферментатори загальним об’ємом 10 тисяч літрів.  Для зберігання вина використовуються ємкості із нержавіючої сталі загальний об’єм яких складає 35 тисяч літрів. Для витримки вина використовуються бочки українського дуба кількістю 20 штук.

ЕНТУРИЗМ

Для поціновувачів крафтового вина, на постійній проводяться дегустації вин, з національними болгарськими закусками, такими як кавирма, бринза, гаряча баницята гушки. Дегустаційний зал вміщає 15 гостей.

Білі сорти винограду: Мускат Оттонель, Ркацителі, Совіньйон Блан, Шардоне.

Червоні сорти винограду: Каберене Совіньйон, Сапераві, Одеський Чорний, Мерло, Галлер.

© 2021 Винний Гід України