top of page

Приватне акціонерне товариство «Артвайнерi»

panorama_Бахус.jpg

м. Бахмут, Донецька область

м. Бахмут, Донецька область ПрАТ «Артвайнерi» засновано 29 червня 1950. Станом на 2020 рік, являється найбільшим підприємством Східної Європи з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом.

ВИРОБНИЦТВО

Виробнича потужність підприємства складає 25 мільйонів пляшок ігристого вина на рік. Фактичне виробництво станом на 2019 р. - 12 млн пляшок на рік. Увесь цикл виробництва в «Артвайнерi» розташований на глибині понад 72 метрів у підземних гіпсових тунелях, що цілий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійну температуру і вологість. Загальна площа підземних штолень, у яких одночасно зберігається 30 млн пляшок ігристого вина, складає понад 25 га.

Перевірені часом традиції виробництва, та новітні технології й устаткування дозволяють виробляти ігристе вино за якістю порівняне з продукцією кращих світових виробників.

2.jpg

Сьогодні підприємство по праву вважається національним надбанням України та входить в число найбільших європейських підприємств, які виробляють ігристе вино класичним пляшковим методом.

На виробництві використовують виноград, вирощений на узбережжі Чорного Моря (Одеської, Херсонської та Миколаївської областей), який відрізняється особливим потенціалом для створення класичного ігристого вина України.

Для кожного виду ігристі майстри-винороби «Артвайнері» створюють свій унікальний купаж з традиційних сортів винограду: Шардоне, Рислінг, Аліготе, Каберне, Піно Нуар. Таким чином народжується вишуканий і яскравий смак, властивий тільки винам «Артвайнері». Тривала витримка вина в пляшках в прохолодних і темних підземеллях з застосуванням ручного ремюажу «Артвайнері» (не менше 12 місяців) надає вину шовкову текстуру, витонченість і вишуканий посмак.

bottom of page