top of page

Виноробня «Одесос»

image-23-09-20-02-25-2.jpeg

м.Одеса, Одеський район, Одеська Область

Одесос - молодий виноробний проєкт з самого серця винного краю України, який народився у 2019 році. Ім'я виноробні тісно пов'язане з однією з версій походження назви міста, в честь давньогрецької колонії Одессос, розташованої неподалік від затоки сучасної Одеси.

Сіті Вайнері Одесос - перша в Україні виноробня міського формату. Сама виноробня знаходиться в історичному центрі міста на вулиці Тираспольській, 26, в будівлі колишньої, знаменитої на всю країну, тютюнової фабрики Salve, відкриття виноробні заплановано на 2021рік.
Місія Одесос заснована на філософії - «Якість важливіша обсягів». У їхньому розумінні правильного виноробства, класичні технології тисячоліття сплітаються зі знаннями і можливостями сучасності.

Особливу увагу виробництву вин Одесос приділяюще ще з етапу розвитку винограду. Починаючи з першої обрізки лоз, винороби закладають основу майбутнього винограду, щоб отримати помірне навантаження на лози, з дотриманням всіх агрономічних заходів щодо забезпечення якості та здоров'я сировини.

Збір винограду відбуваєтьмя за фактом настання його «фізіологічної зрілості». Звичайно, вміст цукрів і кислот у винограді важливо, але для нас важливіше мати стиглі таніни, насичені поліфеноли і антоціани (тіло, смак, структура і колір), і це саме те, що називають «фізіологічної зрілістю» винограду.

IMG_4262.jpg

ВИРОБНИЦТВО

На виробництві використовуються ємності із нержавіючої сталі. Для витримки вина використовуються дубові бочки з французького дуба. Обладнання для переробки ягід Італійського виробництва.

Білі сорти винограду: Трамінер Рожевий

Червоні сорти винограду:  Каберне-Совіньйон, Мерло.

bottom of page