top of page

46 Parallel Wine Group презентувала абсолютно нове марочне вино GRAND ADMIRAL CABERNET SAUVIGNON – MERLOT– SAPERAVI до свого Дня Народження

 

До свого Дня Народження, що відбувся 02.02. 2022  46 Parallel Wine Group презентувала абсолютно нове марочне вино GRAND ADMIRAL CABERNET SAUVIGNON – MERLOT– SAPERAVI.

Grand Admiral Сabernet Sauvignon-Merlot-Saperavi – це унікальний купаж, що створений із кращого українського винограду врожаю 2018 року. Преміальне авторське марочне вино представлене лімітованим накладом – 1093 пляшки пляшок, характеризується неперевершеною ароматикою і розкішшю смаку. Вино 24 місяці витримувалося у французьких барріках компанії Seguin Moreau рівня обпалу «medium» та «medium+» та відзначене  подальшою витримкою у пляшці.


Винороби 46 Parallel Wine Group створила унікальну новинку із добірного винограду сотрів  Каберне Совіньйон, Мерло, Сапераві, підкресливши особливості кожного з них.  Букет вина складний з відтінками стиглих червоних ягід, чорної смородини, вишні, сап’яну, кедрового горіху, ванілі, з пікантними нотами спецій та табаку.  Смак його довершений, сповнений багатогранними відтінками екзотичних спецій та чорних фруктів. Чудовий баланс та витонченість смаку підкреслюються оксамитовою текстурою, а виражні таніни створюють щільну структуру, стійкий та тривалий післясмак. Вино представлене також у новому форматі – пляшці 0,375 л.


Анна Горкун, СЕО та власниця 46 Parallel Wine Group: «Віримо, що Grand Admiral Сabernet Sauvignon-Merlot-Saperavi, що представлений ринку саме до нашого Дня Народження 02.02.2022, знайде своїх шанувальників не тільки в Україні, а й в усьому світі. Адже він ідеально співзвучний з нашим кредо – Proudlу Ukrainian. 


За два роки існування 46 Parallel Wine Group суттєво розширила свій продуктовий портфель та, завдяки високій якості вин, прославила Україну на багатьох континентах. Винороби здобули понад 73 нагороди, у тому числі на міжнародній арені, відкрила вина України світу на виставках у Лондоні та Парижі, США та Японії, вивела українські вина в ТОП- 27 кращих вин планети. 


46 Parallel Wine Group – два роки поспіль - асоціативний партнер Асоціації барменів України. Вина компанії експортуються до Нігерії, Канади, Китаю, зараз винороби ведуть перемовини із Польщею та Великобританією. Винам Grand Admiral та El Capitan робили компліменти світові експерти – від Італії, Аргентини, до винного консультанта Її Високості Королеви Великобританії – Дженсіс Робінсон!Окрема гордість - нагороди на конкурсах у США, Канаді, Лондоні, Берліні та, звісно, в Україні!
 

photo_2022-02-03_12-38-19.jpg
bottom of page