top of page

Akkerman Distillery  - новий потужний гравець на винному ринку України!

Одеський регіон - регіон де винна історія починається з часів античності, коли за шість століть до нашої ери стародавні греки заснували перші колонії в Північному Причорномор'ї.
За своїм потенціалом Одеська область здатна конкурувати з Бордо, П'ємонтом, Шампанью і долиною Рейну.


Унікальність Одеського теруару обумовлена ​​впливом континентального і морського клімату, солоних лиманів і щедрих південних чорноземів. Близько 250 сонячних днів в році, велика частина регіону знаходиться в межах так званої «винної широти».

vinograd4.jpg

Одеський край подарував світові унікальні місцеві сорти винограду і чудово підходить для вирощування класичних європейських сортів: Шардоне, Мускат, Трамінер, Каберне, Бастардо, Піно Нуар і ін.

На березі Дністровського лиману розташувалось стародавнє місто Аккерман, яке багато хто знає, як Білгород-Дністровськ. У цьому місті, де зійшлися відмінний клімат та  багаторічна історія виноградних  традицій - розташований сучасний завод Akkerman Distillery.

Сьогодні Akkerman Distillery - це одне з найбільших виробничих підприємств в Україні з випуску виноробної продукції, яке виробляє на своїх потужностях винний бренд AZNAURI, який входить в ТОП 5 винних брендів України, в найближчих планах Компанії увійти в ТОП 3 найбільших виробників вин в Україні. Експорт одне з основних напрямків Компанії. Компанія активно розвиває напрямок експорту та наразі продукція активно експортується у Нігерію, Казахстан, Польщу, Латвію, Латвія, Білорусь, Китай, Румунію, Ізраїль, США.

liniya3.jpg

У 2019 році підприємство повністю оновлено та модернізовано, зараз на Akkerman Distillery використовується сучасне обладнання провідних європейських виробників - Arol, Bertolaso ​​Group, Borelli Group. Величезний ємнісний парк, де одночасно може зберігатися 2 500 000 літрів виноматеріалів. Інноваційна технологічна лінія, яка випускає 6000 пляшок на годину, що забезпечує потужність виробництва 24 000 000 пляшок на рік.


Akkerman Distillery - виробляє продукцію з грузинських та європейських сортів винограду, який, за ексклюзивними контрактами, вирощує та замовляє у кращих виноградних господарств одеського регіону.


Akkerman Distillery має власну лабораторію, яка гарантує контроль якості на всіх етапах виробництва. Підприємство працює за стандартом ISSO 22 000. Вся продукція сертифікована й відповідає міжнародним стандартам якості. Кращі професіонали, віддані своїй справі винороби та технологи створюють унікальні рецептури, перевірені роками та вдосконалені досвідом.


Одним з основних напрямків виробництва Akkerman Distillery – це вина AZNAURI.
Вина AZNAURI - це унікальне вино, виготовлено за оригінальними рецептурами з добірного винограду популярних сортів Ркацителі та Сапераві. Вина представлені широкою лінійкою найпопулярніших сортових і напівсолодких вин, серед  яких  RKATSITELI, SAVANELI, SAPERAVI, і напівсолодкі ALAZANI VАLLEY (червоне і біле), ROSE, PIROSMANI, MARJANI, GURAMI.

IMG_5395.jpg

У 2020 році лінійка вин AZNAURI розширилася новими форматами 1,5 літрових вин та форматом 3 літри Bag in Box. А також восени 2020 вийшла нова унікальна авторська колекція вин AZNAURI PREMIUM - це лінійка сухих вин, яка представлена ​ позиціями RKATSITELI-CHARDONNАY, SAPERAVI-PINOT NOIR, SAPERAVI.


Вино AZNAURI PREMIUM SAPERAVI, відразу ж після свого виходу на ринок України прийняло  участь та отримало золоту медаль на  конкурсі Wine and Spirits Ukraine 2020. 


Детальна інформація:
Akkerman Distillery: akkerman.wine 
Вина AZNAURI: aznauri.com

bottom of page