top of page

На Старий Новий рік — в Мукачево!

З 9 по 14 січня в Мукачево в парку Перемоги вже традиційно пройде фестиваль-конкурс «Червене вино». Саме взимку вино нового урожаю встигає настоятись та отримує найкращі смакові властивості. Тому цей час чудово підходить для дегустації напою. За 25 років свого існування фестиваль став візитною карткою Закарпаття. Щороку сотні мешканців та гостей міста відвідують захід, аби насолодитись казковими краєвидами та скуштувати свіжі вина закарпатських майстрів.

Учасники фестивалю змагатимуться за перемогу у номінаціях: «Краще вино Закарпаття», «Вино від мера Мукачева», «Краще фестивальне вино Закарпаття». Переможців конкурсу на фестивалі визначає компетентне журі та дегустаційна комісія. Окрім того з 2019 року введена нова номінація — «Народний вибір», переможця в якій обирають самі відвідувачі фестивалю.

Впродовж всіх днів фестивалю гостей розважатимуть відомі фольклорні виконавці Закарпаття, колективи колядників і різдвяні вертепи, естрадні групи та ансамблі. Червене вино — чудова нагода завершити новорічні святкування та насолодитись казковою природою Карпат. Винний Гід України також буде гостем фестивалю.

Червене вино 2020.jpg
bottom of page