Фермерське господарство «Терруар»

м. Мукачево, Закарпатська область

Фермерське господарство «Терруар» засноване у 2018 році. Винарня розташована в старовинних печерах ХІІІ-XIV століття та оснащена сучасним італійським обладнанням. Під час виробництва дотримуються правильної технології виготовлення вина. Всі вина — сухі, натуральні, сортові. Вино зберігається в печерах при стабільній температурі 9-11°C та природній вологості.

ТЕРУАР

Молоді виноградники висаджені поблизу заповідного урочища «Широкий», де ідеальний теруар для вирощування винограду, а саме, особливий склад ґрунту, наявність поруч водойми та лісу.

Виноградники розташовані на схилах, де проходить роза вітрів. На відстані 500 м від виноградників знаходиться чайна плантація ще з 1950-х рр. Також у виноробні є власні виноградники в Берегівському районі. Площа посадки виноградників становить 3 га. Щільність посадки лози — 4000 кущів на 1 га. Вік лози від 25 років. Виключно ручний збір. Ґрунти вапнякові.

Білі сорти винограду: Мускат Оттонель, Мюллер Тургау, Трамінер Рожевий, Черсегі Фюсереш.

Червоні сорти винограду: Цвайгельт, Каберне Совіньйон, Мерло.

ЕНОТУРИЗМ

У печерах також є музей виноробства, зал витриманих вин у французьких баріках (закладка вин у баріки в 2018 році), а також стилізовані дегустаційні зали. Дегустація проводиться за умови попереднього замовлення, кількість від 10 до 100 осіб.

Cabernet Sauvignon

сухе, червоне

Merlot

сухе, червоне

Zweigelt

сухе, червоне

Muller Thurgau

сухе, біле

оцінка Гіда

80 балів

Muskat Ottonel

сухе, біле

© 2020 Винний Гід України