top of page

Фермерське господарство «Терруар»

IMG_1784.jpeg

м. Мукачево, Закарпатська область

Фермерське господарство «Терруар» засноване у 2018 році. Винарня розташована в старовинних печерах ХІІІ-XIV століття та оснащена сучасним італійським обладнанням. Під час виробництва дотримуються правильної технології виготовлення вина. Всі вина — сухі, натуральні, сортові. Вино зберігається в печерах при стабільній температурі 9-11°C та природній вологості.

IMG_1767.jpeg

ТЕРУАР

Молоді виноградники висаджені поблизу заповідного урочища «Широкий», де ідеальний теруар для вирощування винограду, а саме, особливий склад ґрунту, наявність поруч водойми та лісу.

Виноградники розташовані на схилах, де проходить роза вітрів. На відстані 500 м від виноградників знаходиться чайна плантація ще з 1950-х рр. Також у виноробні є власні виноградники в Берегівському районі. Площа посадки виноградників становить 3 га. Щільність посадки лози — 4000 кущів на 1 га. Вік лози від 25 років. Виключно ручний збір. Ґрунти вапнякові.

Білі сорти винограду: Мускат Оттонель, Мюллер Тургау, Трамінер Рожевий, Черсегі Фюсереш.

Червоні сорти винограду: Цвайгельт, Каберне Совіньйон, Мерло.

ЕНОТУРИЗМ

У печерах також є музей виноробства, зал витриманих вин у французьких баріках (закладка вин у баріки в 2018 році), а також стилізовані дегустаційні зали. Дегустація проводиться за умови попереднього замовлення, кількість від 10 до 100 осіб.

IMG_0518.jpeg
IMG_1217.png
IMG_1219.png
IMG_1215.png
IMG_1211.png

Cabernet Sauvignon

сухе, червоне

Merlot

сухе, червоне

Zweigelt

сухе, червоне

Muller Thurgau

сухе, біле

IMG_1213.png

оцінка Гіда

80 балів

Бронзова медаль.png

Muskat Ottonel

сухе, біле

bottom of page