top of page

Українське ігристе вино визнали кращим на міжнародному конкурсі

Українське ігристе вино було визнано найкращим за результатами міжнародного дегустаційного конкурсу PAR Wine Award Dusseldorf 2020.

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.
 

anthony-delanoix-vmrCxMRdq58-unsplash.jp

Нагороду в категорії Top Gold отримало витримане ігристе Artwine Brut Rose виробництва компанії-партнера АСУ - Artwinery (раніше «Артемівський завод шампанських вин»). За підсумками конкурсу вина цієї компанії завоювали два золота і три срібла.

«Це більше ніж перемога компанії Artwinery, це перемога для всієї виноробної галузі України. В цьому році, на топовому галузевому конкурсі, наше ігристе стало єдиним представником з України та за звання "кращого" боролося з провідними виробниками з країн Європи. Вищу золоту нагороду ми отримали зі своїм Artwine Brut Rose винтажу 2014 року, яке отримало 96 балів з можливих 100. Це абсолютна перемога », - сказав гендиректор компанії Artwinery Ігор Толкачов в коментарі« Сегодня ».

Також повідомляється, що преміальні ігристі вина торгових марок Artinero, Grand Artinero і Artwine з тривалою витримкою від 12 до 60 місяців раніше були відзначені нагородами в міжнародних конкурсах London Wine Competition і Decanter.

a8038d4-champagne.jpg

Джерело:  сайт www.sommelierua.info

bottom of page