top of page

Кагор Авторський

Depositphotos_170489614_xl-2015_edited.j

Шато Чизай — унікальна виноробня для України, досить велика і разом з тим камерна. Ппідприємство виробляє загалом масовий продукт, орієнтований на недорогий сегмент, але водночас робить унікальні вина в невеликих кількостях. Команда виноробів Шато Чизай завжди готові на експерименти й постійно вкладають в це свої ресурси.

У 2015 головний винороб Шато Чизай Золтан Удваргелі вирішив зробити Кагор — свою солодку версію церковного вина. Через рік ідея була втілена в життя і в лютому 2017 випущені перші 2 000 бут. Експеримент припав до душі споживачеві й вже третій рік поспіль підприємство випускає свою версію вина до Велокодня.

Кагор.png

Всього 15 бочок, це близько 4000 пляшок з нестандартним дизайном пляшки. Сорти винороб використовує міжнародні (Каберне Совіньон, Мерло) і автохтонні (Мерло, Аліберне), пропорції тримає в секреті. Після ферментації вино витримується в барріках 3 місяці.

 

Чорні ягоди й зливу від винограду, ваніль і шовковиста структура від бочки, солодкість від технології виробництва — все це надає вину цінність смаку, зовнішнього вигляду і доповнює свято.

Олена Валевська

Керівник навчального центру мережі виномаркетів OkWine

Член правління Асоціації сомельє України

bottom of page