Авторське вино «Kalyus Winery»

Проєкт з виробництва авторського вина KALYUS WINERY стартував влітку 2019 року, коли перші пляшки зі свіжонадрукованою етикеткою вирушили до замовників.

Ідея робити вино з'явилася приблизно 10 років тому, коли власники висадили перші саджанці винограду на своїй земельній ділянці в містечку Калюс поблизу села Рудківці Новоушицького району Хмельницької області в місці злиття річок Дністер і Калюс.

Назва цього місця особлива для KALYUS WINERY не тільки своєю милозвучністю і красою місцевих краєвидів, а й завдяки історичній спадщині. У дореволюційні часи цей край славився виноробством: в Калюсі росло 20 тис. Лоз винограду і функціонував справжній виноробний завод. Саме тому ім'я бренду народилося легко і впевнено.
 

 У 2015 році було розлите перше вино, вироблене з власного винограду. Для себе та рідні. Надалі з кожним роком збільшувались обсяги виробництва, придбали необхідне обладнання і зважилися на запуск бренду KALYUS WINERY.

Засновник, головний технолог і ідейний натхненник Юрій Іванович Данилюк – особистість що одержима виноградом та вином, а його наполегливості та ретельності в досягненні запланованої мети можна позаздрити: скільки навчальних програм пройдено, тематичних книжок прочитано, майстер-класів прослухано і відвідано виноробень в Україні та за її межами. І скільки ще всього заплановано зробити.

Основні принципи роботи виноробів це якість сировини та технологічне устаткування, дотримання технології виробництва і чистоти, творчий підхід і безмежна любов до своєї справи.
Виноградники знаходяться в унікальному природному місці, технічні і санітарні умови відповідають європейським стандартам, а кожне гроно вирощене з турботою і увагою. Підкріплене позитивною енергетикою і хорошим настроєм під час роботи.

Асортимент вин врожаю 2019 року.Білі сухі сортові: Рислінг, Мускат, Шардоне, Сухолиманський.Червоні сухі сортові: Сапераві, Каберне Кортис, Каберне N1, Каберне N2, Каберне N3.


На території виноробні KALYUS WINERY проводять дегустації в мальовничому місці на високому березі річки, на відкритій терасі, або в приміщенні (у випадку непридатних погодних умов).

Детальніше про програму дегустації, групи гостей до 8 осіб тривалістю 2 години:

  • екскурсія по винограднику;

  • дегустація 6 вин;

  • легка закуска (фермерський сир, крафтового м'ясні делікатеси, сезонні фрукти);

  • розповідь про технології та особливості виробництва, екскурс в історію, відповіді на питання.


Вартість 2500 гривень за групу з 8 осіб.


Господарі обіцяють - вам буде смачно, цікаво і душевно!

При бажанні можливе розміщення гостей в готелях, розташованих поблизу виноробні, за окрему плату. У літню пору на березі Дністра обладнані пляж, місця для пікніка, працюють магазини, водні розваги та дискотека. Фактично повний туристичний енотур з проживанням.

© 2021 Винний Гід України