top of page

Авторське вино «Kalyus Winery»

Проєкт з виробництва авторського вина KALYUS WINERY стартував влітку 2019 року, коли перші пляшки зі свіжонадрукованою етикеткою вирушили до замовників.

IMG-1472.jpg
IMG-1946.jpg

Ідея робити вино з'явилася приблизно 10 років тому, коли власники висадили перші саджанці винограду на своїй земельній ділянці в містечку Калюс поблизу села Рудківці Новоушицького району Хмельницької області в місці злиття річок Дністер і Калюс.

Назва цього місця особлива для KALYUS WINERY не тільки своєю милозвучністю і красою місцевих краєвидів, а й завдяки історичній спадщині. У дореволюційні часи цей край славився виноробством: в Калюсі росло 20 тис. Лоз винограду і функціонував справжній виноробний завод. Саме тому ім'я бренду народилося легко і впевнено.
 

IMG-6143.jpg

 У 2015 році було розлите перше вино, вироблене з власного винограду. Для себе та рідні. Надалі з кожним роком збільшувались обсяги виробництва, придбали необхідне обладнання і зважилися на запуск бренду KALYUS WINERY.

Засновник, головний технолог і ідейний натхненник Юрій Іванович Данилюк – особистість що одержима виноградом та вином, а його наполегливості та ретельності в досягненні запланованої мети можна позаздрити: скільки навчальних програм пройдено, тематичних книжок прочитано, майстер-класів прослухано і відвідано виноробень в Україні та за її межами. І скільки ще всього заплановано зробити.

Основні принципи роботи виноробів це якість сировини та технологічне устаткування, дотримання технології виробництва і чистоти, творчий підхід і безмежна любов до своєї справи.
Виноградники знаходяться в унікальному природному місці, технічні і санітарні умови відповідають європейським стандартам, а кожне гроно вирощене з турботою і увагою. Підкріплене позитивною енергетикою і хорошим настроєм під час роботи.

Асортимент вин врожаю 2019 року.Білі сухі сортові: Рислінг, Мускат, Шардоне, Сухолиманський.Червоні сухі сортові: Сапераві, Каберне Кортис, Каберне N1, Каберне N2, Каберне N3.

IMG-2385.jpg
IMG-6644.jpg


На території виноробні KALYUS WINERY проводять дегустації в мальовничому місці на високому березі річки, на відкритій терасі, або в приміщенні (у випадку непридатних погодних умов).

Детальніше про програму дегустації, групи гостей до 8 осіб тривалістю 2 години:

  • екскурсія по винограднику;

  • дегустація 6 вин;

  • легка закуска (фермерський сир, крафтового м'ясні делікатеси, сезонні фрукти);

  • розповідь про технології та особливості виробництва, екскурс в історію, відповіді на питання.


Вартість 2500 гривень за групу з 8 осіб.


Господарі обіцяють - вам буде смачно, цікаво і душевно!

При бажанні можливе розміщення гостей в готелях, розташованих поблизу виноробні, за окрему плату. У літню пору на березі Дністра обладнані пляж, місця для пікніка, працюють магазини, водні розваги та дискотека. Фактично повний туристичний енотур з проживанням.

IMG-2311-Facetune-17-05-2020-01-21-24.jp
bottom of page