© 2020 Винний Гід України 

Винний Дім Гігінеішвілі

Виноробня належить одному з відомих вінницьких будівельників Володимиру Гігінеішвілі

Знаходиться господарство у мальовничому селі Корделівка, де понад 10 років тому, винороб почав будівництво винного підвалу. Згодом підвали виросли настільки, що трансформувалися в оснащені за останнім словом техніки виноробню, лабораторію і сховище. У перспективі Володимир Гігінеішвілі збирається вирощувати власний виноград у південних регіонах Вінницькій області. А для того, щоб уже зараз ніжні, свіжі й пахучі, зроблені з любов'ю вина «Винного дому Гігінеішвілі» могли пробувати інші вінничани та гості міста, винороб отримав відповідну ліцензію.

До питань якості в «Винному будинку Гігінеішвілі» підходять дуже серйозно. Якщо обладнання, то тільки висококласне, з відповідних матеріалів і з урахуванням інноваційних технологій. Якщо сировина — то добірний виноград. Якщо закупорка пляшок — то натуральною пробкою. Якщо зберігання — то тільки з постійною відповідною підтримкою температури. Контролювати температуру бродіння дуже важливо, особливо при виробництві білих вин. Тоді не втрачається ароматика, вина не псуються, мають ніжний, збалансованим смаком. Крім того, така технологія дозволяє проводити обробку вин холодом перед розливом.

Чудові традиційні столові вина, гармонійні, тонкі, ароматні, приємного смаку виходять з сортів винограду, які виросли в Одеській області. Виноград на виноробню доставляють в рефрижираторах, і в такому підході є свої переваги: зібрані на поле досить теплими ягоди охолоджуються при перевезенні до 2 градусів, що дуже важливо для технології виробництва білих вин. Завдяки тому, що виноград приходить охолодженим, його дуже добре вдається підготувати перед стартом ферментації — обробити, видалити осад, зняти тільки чисте сусло і запустити бродіння, видаливши залишки хімічної обробки, пилу, яка завжди є в винограднику.

В онлайн-магазині, на офіційному сайті виноробні https://gwinehouse.com, представлено 13 позицій: Совіньйон Блан 2016, Трамінер 2016, Цитронний Магарача 2016, Шардоне 2016, Рислінг 2017, Ркацителі 2017, Вінницьке біле 2017, Вінницьке рожеве 2017, Вінницьке червоне 2017, Аліберне 2017, Сапераві 2017, Каберне 2017, Мерло 2017.