top of page

Крістоф Лакарен

81672-izvestnyj-odessko-francuzskij-vino

с. Шабо, Білгород-Дністровський район, Одеська область

Винороб за покликанням та парфумер за фахом, Крістоф Лакарен, називає своє виноробне господарство великим хобі. Працював парфумером в Україні два роки на Львівському підприємстві, потім, доля привела його у виноградарство та виноробство на Одещині. Перші виноградники були придбані у 2005 році.

Виноробне господарство розташоване на місці колишнього поселення швейцарських німців. Будинок повністю зберігся до наших часів. Господар щиро приймає гостей та проводить тут дегустації своїх вин у супроводі французьких вишуканих закусок, сирів власного виробництва та приємних легких балачок про життя та вино.

Виноробня Крістофа Лакарена отримала ліцензію на виробництво алкогольних напоїв. При обробці винограду не використовуються хімічні речовини, виноматеріал отримують з екологічно чистого винограду. Вина витримуються у пляшці та на дубовому брусі.

1-99.jpg

На сьогодні площа винограду сягає 40 га. Щільність складає 1650 кущів на 1 га. Ґрунти: чорнозем середньо-суглинистий та суглинні ґрунти з вапняком.

На жаль, обставини сьогодні склались так, що нам не вдалось отримати на дегустаційну комісію вина мосьє Лакарена, але те, що нам довелося скуштувати при зустрічі, без сумніву є стилістикою французьких легких білих та рожевих літніх вин. Особливо варто відзначити ігристе вино з класичним методом шампанізації у пляшці. Ми стали свідками складної процедури видалення осаду із пляшки ручним способом.

bottom of page