top of page

Презентація проекту «Винний Гід України» від компанії Reikartz

28 листопада в Києві відбудеться презентація нового проекту «Винний Гід України», реалізованого мережею готелів Reikartz Hotel Group.

Посты_ВГУ_текст (1).png

Це перший некомерційний проект, який націлений на розвиток та популяризацію українського виноробства. Його завдання не просто розповісти про те, що в Україні є гарне вино, а й познайомити жителів країни з ним.

Урочистий захід відбудеться у рамках «V Національного виноробного форуму 2019». Це сучасний майданчик для виноробів, який надає можливість обговорення актуальних проблем у галузі виноградарства і виноробства та шляхів їх вирішення.

Поєднання цих двох значних заходів супроводжується спільною метою популяризації та розвитку українського виноробства, просування українського вина на внутрішній і зовнішній ринок, підвищення культури споживання українського вина і підняття престижу професії винороба.

На презентації буде представлено перше друковане видання «Винний Гід України 2019». До книги увійшли описи 48 виноробів та 183 позиції кращих українських вин. У форматі сліпої дегустації, члени Асоціації сомельє України оцінювали вина за 100-бальною шкалою, з діапазоном 80-84 балу (бронза), 85-89 балів (срібло), 90-100 балів (золото). За підсумками дегустації визначені позиції, яким присвоєно відповідні медалі. Нагороди будуть висвітлені у книзі «Винний Гід України 2019». У складі комісії також брали участь: голова «Укрсадвинпром» Володимир Печко, віце-президент «Всеукраїнської Асоціації виробників продукції садівництва і виноградарства» Олег Кирницький та винний блогер і письменник Леонід Липовецький.

«Винний Гід увібрав в себе всю виноробну культуру сучасної України. Коли ми почали працювати над проектом, прийшли до висновку, що про українських виноробів мало що відомо. У книзі ми розповіли про історію кожної виноробні, про кращі українські вина і дали їм докладну характеристику. Випуск видання «Винний Гід України» планується на щорічній основі», – коментує керівник проекту Дмитро Семків.

Презентація проекту «Винний Гід України» складається з урочистого нагородження виноробів і кругової дегустації вин, представлених на сторінках гіда.

 

Реєстрація на першу частину заходу за посиланням: https://bitly.su/Wvtj
З питань реєстрації на другу частину звертайтеся за тел. +38 067 626 12 09

Вхід за запрошенням.

bottom of page