© 2020 Винний Гід України 

Устриці Скіфії

Устриці Скіфії вирощуються на березі Чорного моря в екологічно чистому місці на кордоні Миколаївської та Одеської областей, безпосередньо в природному національному парку.

Компанія Устриці Скіфії була заснована приватним підприємцем з Києва у 2014 році. Метою компанії є відродження культури споживання устриць на території України й всього Чорноморського басейну, яку так несправедливо забули за минуле століття. Щорічно з 27 квітня Устриці Скіфії запрошують у гості на екзотичний уїк-енд і з радістю проведуть екскурсію з дегустацією.

Чистий і багата вода Чорного моря робить устрицю щасливою, що безпосередньо впливає на її якість. Устриці Скіфії володіють ніжним м'ясом з тонким морським ароматом і солодкуватим горіховим післясмаком.

Компанія Устриці Скіфії вирощує устрицю Crassostrea Gigas, також відому як тихоокеанська або японська устриця, з посадкового матеріалу, взятого у відомому устричному розпліднику на Заході Франції.

Унікальна система, розроблена українською командою, дозволяє виростити устрицю за 16 місяців. За цей час наші устриці проходять природний афінаж в слабосолоній воді Чорного моря, що надає їм унікальні смакові якості.

http://skifian.com.ua/