top of page

Велика дегустація для професіоналів — WINE.PRO

55525882_1724779147622807_43979980638729

25 березня відбулася велика дегустація від Wine Bureau. Дегустація проводилась серед фаворитів весни 2019 — CHAMPAGNE, NEW NEW WORLD, NATURAL wines.

Дегустацію проводили справжні гуру своєї справи, які «у всьому винні» — бо дуже люблять вино і знають про нього майже все. 
 

Рома Ремєєв — шеф-сомельє GoodWine, він повернувся із Шампані, і розповів про нові тренди у Шампані, про шампанське як категорію, про культуру споживання і за чим майбутнє.

Стас Борисов — шеф-сомельє ресторану Lucky Vinoteque. Стас поділився багатьма новинами, і свою категорію він назвав NEW NEW WORLD. Бо ці вина настільки інші, що по-іншому їх і не назвеш відразу.

Алексій Дмітрієв — керуючий партнер та шеф-сомельє ресторану Bernardazzi. Про себе Олексій каже, що присвятив вину та ресторанному бізнесу усе своє життя. Його мрія — власний ресторан у партнерстві із шеф-кухарем. Олексій хоче працювати у залі з винами, зустрічати та частувати своїх гостей. Це новий поворот у ресторанному бізнесі, коли власники на «найкоротшій руці» зі своїм гостем — працюють особисто у залі.

А також спеціальним гостем був Віктор Олейников — винний експерт, який впідняв на обговорення тему нової винної карти.

bottom of page