© 2020 Винний Гід України 

Винарія

Колись це була славетна фортеця, битва за, яку увійшла в історію України.

Подорожуючи півднем України, наші плани привели нас на Південь Бессарабії у місто Ізмаїл. Старовинне місто на кордоні з Румунією, що розкинулось уздовж Дунаю. Колись це була славетна фортеця, битва за, яку увійшла в історію України. Сьогодні це гарне невеличке місто, яке має морський порт на річці Дунай (як раз по річці проходить державний кордон). У  місті упорядковано центральну вулицю, збудовано новий порт, освітлення на вулицях, якому може позаздрити навіть обласний центр.

Шукаючи місця для винного туризму ми натрапили на винний підвал «Винарія» і були приємно вражені інтер’єром та атмосферою цього закладу. Господарі відновили старовинний підвал і фактично привели його до стану кращого, а ніж був первинний.

Це концептуальний заклад, де можна продегустувати вина Бессарабії. До Вашої уваги запропонують виключно сухі вина білі: Аліготе, Трамінер, Піно Грі, з червоних: Каберне, Мерло, Піно Нуар.

Для тих хто цікавиться історією міста Ви почуєте цікаві історії про Ізмаїл та його мешканців. Рекомендуємо для відвідати цей заклад і Ви будете приємно здивовані. Не забудьте придбати собі сувеніри на згадку про Ізмаїл та прихопити декілька пляшок справжнього Бессарабського вина, яке Вам буде до вподоби.