© 2020 Винний Гід України 

Винні тури до виноробні «Колоніст»

Тричі на рік організовано тематичні екскурсії по винному господарству, дегустація вина, неймовірно цікава розповідь Івана Плачкова, яка порине вас у історію цього мальовничого краю, а гостинність родини Плачкових назавжди залишиться у ваших спогадах.

Вина «Колоніст» вироблені з винограду, вирощеного на південно-західних схилах найбільшого прісноводного озера в Україні – Ялпуг. Завдяки похилим схилам виноградники отримують подвійне сонячне проміння – від сонця та віддзеркалене від поверхні озера, а також гарно продуваються вітрами.

 

30 га виноградників, які підрізають за методом Гюйо та Кордон, зростають на суглинкових ґрунтах, багатих на мінерали, з глибокими покладами вапняку. Ці системи обрізки забезпечують низьку врожайність та у поєднанні з особливим терруаром народжують високоякісний виноград. Кожна лоза дає лише декілька грон, які збирають виключно вручну, мають насичений смак та аромат, дають вину силу, гармонію та елегантність.

 

Географічне розташування на одній широті з Бордо (Франція) та П’ємонтом (Італія) дає чудову можливість вирощувати виноград у найліпших кліматичних умовах. Поєднання унікального терруару та новітнього обладнання з Франції, Німеччини та Італії разом з традиційними барріками зі 100-річного французького дуба дають «Колоністу» повне право пишатися високою якістю своїх вин.

Фeстиваль молодого вина

Традиційно в серпні з 17.08. по 29.09 розпочинає сезон збору урожаю та відкриває Фестиваль молодого вина, який триватиме півтора місяці!

 

Молоде вино буває лише раз на рік. Справжнє молоде вино не можливо транспортувати, тому скуштувати його можна лише протягом декількох місяців і лише на виноробні! Першими у сонячній Придунайській Бессарабії дозрівають мускатні сорти винограду, з яких виходить неймовірне молоде вино.

 

Молоде вино зі стародавніх часів відоме як еліксир здоров’я, краси та довголіття. Саме у цей період Ви зможете не тільки насолоджуватися молодим вином, а й долучитися до процесу збору урожаю!

Травневі свята та день Св. Георгія
на виноробні Колоніст

Іван та Алла Плачкови запрошують Вас на сімейну виноробню «Колоніст» відсвяткувати з родиною та друзями велике весняне болгарське свято – день Святого Георгія. Виноробня Колоніст запрошує усіх бажаючих відвідати квітучу весняну Придунайську Бессарабію та поринути у світ виноградарства та виноробства. Святкування відбуватиметься з 28 квітня по 13 травня в с. Криничне, Одеської області, на виноробні «Колоніст».