CHATEAU EDEM - ВИНОГРАДНИК З ІСТОРІЄЮ НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ 

Chateau Edem - один з найбільших виноградників на Західній Україні, який розташований у львівському регіоні на території відпочинкового комплексу Edem Resort Medical & SPA. 

Виноградник - це давня мрія засновників комплексу. Вони детально вивчили історію Галичини та зрозуміли, що винограднику бути, адже земля сприятлива для такого виду насаджень.

У 2016 році на площі 1,5 га було висаджено перші 5100 саджанців. Було обрано чотири морозостійких сорти винограду: Соляріс, Мускаріс,  Каберне Кортіс,  Совіньєр Грі, які підходять до клімату Західної України. 

Львівське вино врожаю 2020 року Chateau Edem вже можна продегустувати. У винній карті є 7 найменувань вин: Muscaris, Muscaris semi-dry, Solaris, Solaris & Muscaris (50/50),  Souvignier Gris, Cabernet Cortis red, Cabernet Cortis rose semi-dry.

Філософія Chateau Edem побудова на трьох китах:

  • органічність - у склад входять тільки натуральні складові;

  • любов - тут живуть цією справою, тому любов це невід’ємна умова виноробства ;

  • здоров‘я - Chateau Edem найкраще вино, яке додає сил.  

Мета Chateau Edem - популяризувати львівське вино і достойно представляти Україну на міжнародному винному ринку. Розпочати новий етап в історії галицького виноробства і показати, що наша земля - це неймовірний потенціал енергії, сили та здоров’я. 

Збір винограду зі сніданком - традиція Chateau Edem

 

З 2016 року і до сьогодні в Chateau Edem існує традиція: запрошувати гостей та їхні сім’ї, щоб зібрати урожай. Щороку, восени, у Країні Едем збирають чотири  сорти винограду, роблять атмосферні фото на згадку та зустрічаються на спільному сніданку посеред виноградника. Сам тут і дегустують вино, створене з  торішніх урожаїв.

Саме у цей момент твориться історія Edem Winery. Разом снідати просто неба в компанії рідних, як це робили середньовічні винороби, знайомитись з новими людьми та відчувати єдність, наслідуючи столітні традиції. Збір винограду у Країні Едем - це занурення в атмосферу, яку важко передати словами. Це гармонія з природою, внутрішній спокій, нескінченна естетика,  затишок і звичайно відчуття гордості за такий виноградник на території нашої рідної Львівщини.

За короткий період своєї роботи виноробня Chateau Edem має чим пишатися, зокрема нагородами. 


Сьогодні про вино ​Chateau Edem​ знають не тільки в Україні, але й за кордоном.
● Вино Cabernet Cortis rose semi-dry 2018 отримало бронзу на Дегустаційному конкурсі «Галицька Лоза» 2019.
● Solaris 2018 отримало бронзу на UWINES AWARDS 2019. 
● Винний Гід України 2019 присудив срібло вину Souvignier Gris 2018 
● WINE & SPIRITS AWARDS 2020 надав дві нагороди: бронзу Souvignier Gris 2019 та бронзу Solaris & Muscaris (50/50) 2019.
● Винний гід України 2020 оцінив сріблом вина Souvignier Gris 2019 та Solaris 2019 та бронзою вина Muscaris 2019, Solaris & Muscaris (50/50) 2019, Cabernet Cortis rose 2019. 
 

Chateau Edem - ​чисте, органічне, здорове вино, яке буде початком родинних традицій не лише у Країні Едем, але й за її межами.
 

оцінка Гіда

82 бали

оцінка Гіда

83 бали

оцінка Гіда

86 балів

оцінка Гіда

82 бали

Cabernet Cortis rose

сухе, рожеве

Solaris & Muscaris

напівсухе, біле

Solaris

(2019р.)

сухе, біле

Solaris

(2018р.)

сухе, біле

оцінка Гіда

83 бали

оцінка Гіда

86 балів

Souvignier Gris

сухе, біле

Muscaris

сухе, червоне

© 2021 Винний Гід України