© 2020 Винний Гід України 

«Виноробне господарство князя П.М. Трубецького»

Це єдине історичне шато України. Протягом 120 років тут виробляють якісні українські вина з винограду, вирощеного на власних виноградниках і зібраного руками.

Натуральні вина Трубецького – це 4 колекції вин, об’єднаних стилістикою та способом виробництва. Колекція молодих вин – свіжі яскраві питкі вина без витримки в бочці. Колекція витриманих вин з витримкою у французьких бариках не менше 6 місяців. Колекція маркованих вин з бочковою витримкою не менше 2-х років. Преміум-колекція – зібрання особливих вин: лімітовані тиражі, з виділених ділянок виноградників, з тривалою витримкою.

Чи не єдине в Україні виноробне підприємство, яке має власний готе готель. Це дає можливість запропонувати відвідувачам цілий список екскурсійних програм на 2-3 дні.

Етногастрономічний тур

Окрім класичної програми екскурсії виноробнею з відвідуванням винних погребів XIX сторіччя та виноградників, вас запросять на особливу етногастрономічну дегустацію, де кожному вину «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького» буде акомпанувати спеціалітет місцевої кухні.

Збір урожаю

Восени можна побачити весь процес виробництва вина в дії та вдихнути насичені виноградні аромати. За попереднім записом можна навіть взяти участь в зборі врожаю винограду і відчути себе справжнім виноробом.

Класичні дегустаційні тури

В залежності від ваших уподобань можна взяти участь у дегустації вин від молодих, витриманих до маркованих вин.

Історичні та етнотури

Поринути в історію нашого краю та ознайомитись особливостями місцевого етносу, традиціями, скоштувати місцеві кулінарні шедеври. Зміївка – це старовинне шведське село, в якому досі живуть вихідці зі Швеції, які зберегли всі традиції своєї країни. Тут говорять старошведською мовою та готують страви національної кухні. Декілька років тому тут побував сам Король Швеції.