top of page

Виноробня «Cotnar»

5b7e3c582548f-5af12bba0be7a-01.jpg

с. Мужієво, Берегівський район, Закарпатська область

Виноробне підприємство «COTNAR» — це сучасний завод повного циклу виробництва. Вина виробляють під пильним контролем фахівця-винороба Вінце Бейла. Відродження багатовікових традицій виноробства краю почалося з 1996 року. Перші сорти Каберне Совіньйон, Мерло, Трамінер Рожевий та Мускат Оттонель було висаджено у 2007 році.

P1050352-1.jpg

ТЕРУАР

На Закарпатті збережена природна екосистема, тому ґрунт і вода збагачені природними мінералами. У цьому регіоні безліч мінеральних джерел, що насичують землю, на якій ростуть виноградники, не лише вологою, але й цінними мікроелементами.

Площа виноградників: 180 га. Специфічні ґрунтово-кліматичні умови місцевості дали змогу виявити ряд мікровиноробних зон і робити як тонкі, ніжні, свіжі, столові, так і досить екстрактивні й маслянисті десертні вина. Гарні умови для розвитку виноградарства забезпечують найтепліші в Закарпатті південні схили біля села Мужієво. У цих місцях найвища в області середньорічна температура — не більше 11°С і найтриваліший безморозний період, що забезпечує дозрівання найбільш пізніх сортів винограду.

На сьогодні вирощується 12 основних сортів. Зокрема, Рислінг Рейнський, Трамінер, Ізабелла і Ркацетелі, які ростуть на схилах Котнару, — це найкращі вина з білих сортів винограду.

Cotnar2.jpg

ЕНОТУРИЗМ

Виноробня має власну дегустаційну залу. У гостей є можливість замовити цікаву екскурсію на виноробню «COTNAR» та побачити на власні очі весь процес виготовлення вина. На підприємстві є невеличкий винний магазин та експозиція виноробних артефактів.

IMG_0968.png

оцінка Гіда

81 бал

Бронзова медаль.png
IMG_0971.png

оцінка Гіда

82 бали

Бронзова медаль.png
IMG_0975.png

оцінка Гіда

85 балів

Срібна медаль.png
IMG_0973.png

оцінка Гіда

85 балів

Срібна медаль.png

Gorobchiki

Traminer

сухе, біле

Gorobchiki Rose

сухе, рожеве

Gorobchiki Merlot

сухе, червоне

Gorobchiki Cabernet

Sauvignon

сухе, червоне

bottom of page