top of page

Виноробня «Don Alejandro Winery»

Дон.jpg

смт. Холодна балка, Беляєвський район,Одеська область

Виноробоня заснована у 2005 році. Власник авторської виноробні «Don Alejandro Winery» — Олександр Володимирович Шаповалов — є креативним і харизматичним бутіковим виноробом. Архітектор за фахом створив виноробню в артстилі, більше схожу на будинок художника із Середземномор’я. Оригінальний та неповторний стиль не тільки у дизайні, але й у підході до виноробства. Вина також мають свій виражений стиль. Винороб є прихильником новітньої течії у виноробстві — космодинаміки. Мистецтво у всьому: від стилістики вина до дизайну етикетки. Ліцензію на виробництво алкогольних напоїв отримано у 2016 році. Об’єм виробництва: 167 тис. літрів на рік. Розлив — від 20 до 40 тисяч пляшок. Вино витримується в дубових бочках португальського дуба.

IMG_0612.JPG

ТЕРУАР

Виноробня розташована на березі теплого Хаджибейського лиману, що сприяє відображенню сонячних променів з поверхні лиману на виноградники й акумуляції тепла в холодні періоди року. Площа посадки виноградників — 14 гектар. Щільність посадки лози сягає 2600 кущів на гектар.

Клімат перехідний від морського до континентального. Чим далі від Чорного моря вглиб країни, тим сильнішим є контраст — холодні ночі та спекотні дні літа. Але відстань до моря лише в 15 км сприяє саме м'якому, морському клімату. Також для літа характерна спекотна і безвітряна погода, що добре впливає на дозрівання ягід, на кількість цукру й ароматичних фенольних сполук. Ґрунти суглинисті, вапняк.

IMG_0647.JPG
IMG_1251.png
IMG_1257.png
IMG_1255.png
IMG_1259.png

Shablis Style

сухе, біле

Claret Puzzle

сухе, червоне

Pulsar

сухе, червоне

IMG_1261.png

оцінка Гіда

81 бал

Бронзова медаль.png
IMG_1253.png

оцінка Гіда

80 балів

Бронзова медаль.png

Cabernet Sauvignon

сухе, червоне

Quintessence

сухе, червоне

Red Puzzle

сухе, червоне

bottom of page