Виноробня «Muska»

м. Мукачево, Закарпатська область

Сімейна виноробня «Muska» має у своєму володінні 0,12 га виноградників. Потяг до виноробства у господаря, Муски Віталія, закладений ще з дитинства. Вже з дитинства майбутній винороб допомагав своєму дідусю обробляти виноград у селі Верхні Ремети на Берегівщині.

Зараз виноградники виноробні «Muska» розміщені у кількох районах Закарпаття. 420 кущів Каберне Совіньйон висаджено у с. Верхні Ремети (0,12 га). 200 кущів сортів винограду Черсегі Фюсереш, Цитронний Магарача, Кадарка висадженні у с. Минай (0,06 га). У с. Селменці на 0,6 га вирощується 300 кущів Трамінера Рожевого, 550 кущів Голубка, по 200 кущів Лівадійського чорного, Рислінга та Кадарки.

ВИРОБНИЦТВО

З 2019 року об’єм виробництва збільшився у два рази. Завдяки збільшенню виробничих потужностей: до 5 тисяч літрів у ємностях із нержавіючої сталі, та до 4 тисячі літрів у ємностях із Закарпатського дуба. На часі оформлення фермерського господарства та отримання ліцензії. Оновлено дизайн етикетки, а якість вина вийшла на новий рівень. Також винороб експериментує з технологією виробництва вина із винограду пізнього збору, із ягодами, які перетворились на родзинки на лозі та вражені «благородною пліснявою».

оцінка Гіда

80 балів

Cuvee

сухе, біле

Фурмінт

сухе, біле

Бича Кров

сухе, червоне

© 2021 Винний Гід України