Виноробня «VINARIA»

с. Лощинівка, Ізмаїльський район, Одеська область

Невеличке село Лощинівка засноване у 1945 році розташоване на півночі від міста Ізмаїл. Вже у 1956 році тут було засновано Лощинівський винпункт, який працював до часів «антиалкогольної кампанії».

На сьогодні «Винарія» — це сімейна винорбня Польшакова Валерія Радіоновича, в яку господар вкладає всю свою душу. Від виноградника до виноробні шлях до 3 км, що дає можливість максимально швидко доставити врожай на переробку. При первинній обробці виноград віджимають дуже делікатно, вихід соку складає приблизно 50%. Бродіння білих вин відбувається при температурі 10-12 ℃, це дає можливість отримати максимально якісний виноматеріал. На виробництві використовують виключно натуральні антиоксиданти. Вина зберігаються та витримуються в ємностях із нержавіючої сталі італійського виробництва та дубових бочках. Об’єм виробництва складає 10 тисяч літрів на рік.

ТЕРУАР

Площа посадки виноградників складає 1,5 га. Щільність посадки лози: 3500 кущів на 1 га. Вік лози від 12 до 3 років. Ґрунти переважно чорнозем південний та суглинки.

Піно Блан

сухе, біле

оцінка Гіда

82 бали

Каберне Мерло

сухе, червоне

Піно Грі

сухе, біле

Шардоне

сухе, біле

оцінка Гіда

86 балів

Каберне

сухе, червоне

оцінка Гіда

81 бал

Мерло

сухе, червоне

© 2020 Винний Гід України