top of page

Виноробня «VINARIA»

Image00008.jpg

с. Лощинівка, Ізмаїльський район, Одеська область

Невеличке село Лощинівка засноване у 1945 році розташоване на півночі від міста Ізмаїл. Вже у 1956 році тут було засновано Лощинівський винпункт, який працював до часів «антиалкогольної кампанії».

На сьогодні «Винарія» — це сімейна винорбня Польшакова Валерія Радіоновича, в яку господар вкладає всю свою душу. Від виноградника до виноробні шлях до 3 км, що дає можливість максимально швидко доставити врожай на переробку. При первинній обробці виноград віджимають дуже делікатно, вихід соку складає приблизно 50%. Бродіння білих вин відбувається при температурі 10-12 ℃, це дає можливість отримати максимально якісний виноматеріал. На виробництві використовують виключно натуральні антиоксиданти. Вина зберігаються та витримуються в ємностях із нержавіючої сталі італійського виробництва та дубових бочках. Об’єм виробництва складає 10 тисяч літрів на рік.

ТЕРУАР

Площа посадки виноградників складає 1,5 га. Щільність посадки лози: 3500 кущів на 1 га. Вік лози від 12 до 3 років. Ґрунти переважно чорнозем південний та суглинки.

bottom of page