top of page

Виноробня «Yanchyn hills family winery»

Depositphotos_4024034_xl-2015.jpg

с. Іванівка (колись Янчин), Перемишлянський район, Львівська область

Сімейну винарню «Yanchyn hills family winery» очолює виноградар та винороб Максим Кичма. Декілька років вино виготовлялось у Львові під торговою маркою «Приватна винарня «WineMax». Винороб навчався, вдосконалювався, експериментував і в 2019 році хобі остаточно переросло в улюблену справу, до якої долучилась уся сім’я.

В Іванівці, на пагорбах Перемишлянського низькогір’я, був посаджений виноградник та проводиться будівництво винарні. Це спричинило й зміну назви на «Yanchyn hills family winery». Девіз виноробні: «Якісне українське вино з винограду української селекції вирощеного на українській землі». Саме тому серед вин, які виготовляються винарнею, часто зустрічатимуться назви малознайомі для більшості поціновувачів цього напою.

ВИРОБНИЦТВО

Для виробництва використовувався виноград вирощений у Херсонській області. На сьогодні у с. Іванівка висаджено 156 кущів власного винограду. Первісток Магарача, Рисус, Буковинка, Лівадійський чорний, Гурзуфський рожевий, Одеський чорний, Олег, Рубін Голодриги, — все це сорти, виведені українськими селекціонерами. Деякі з них вже встигли отримати престижні нагороди. Найвищу з них на сьогоднішній день — золоту медаль всеукраїнського конкурсу «Одеський залив 2019» — вибороло вино Сапераві Блек 2018. Особливої уваги заслуговує оригінальний дизайн етикетки, створений відомою українською письменницею та художницею Христиною Лукащук.

IMG_1229.png
IMG_1223.png
IMG_1237.png

оцінка Гіда

80 балів

Бронзова медаль.png

Livadium black

сухе, червоне

Олег

сухе, біле

Livadium rose

сухе, рожеве

bottom of page