Виноробня «Yanchyn hills family winery»

с. Іванівка (колись Янчин), Перемишлянський район, Львівська область

Сімейну винарню «Yanchyn hills family winery» очолює виноградар та винороб Максим Кичма. Декілька років вино виготовлялось у Львові під торговою маркою «Приватна винарня «WineMax». Винороб навчався, вдосконалювався, експериментував і в 2019 році хобі остаточно переросло в улюблену справу, до якої долучилась уся сім’я.

В Іванівці, на пагорбах Перемишлянського низькогір’я, був посаджений виноградник та проводиться будівництво винарні. Це спричинило й зміну назви на «Yanchyn hills family winery». Девіз виноробні: «Якісне українське вино з винограду української селекції вирощеного на українській землі». Саме тому серед вин, які виготовляються винарнею, часто зустрічатимуться назви малознайомі для більшості поціновувачів цього напою.

ВИРОБНИЦТВО

Для виробництва використовувався виноград вирощений у Херсонській області. На сьогодні у с. Іванівка висаджено 156 кущів власного винограду. Первісток Магарача, Рисус, Буковинка, Лівадійський чорний, Гурзуфський рожевий, Одеський чорний, Олег, Рубін Голодриги, — все це сорти, виведені українськими селекціонерами. Деякі з них вже встигли отримати престижні нагороди. Найвищу з них на сьогоднішній день — золоту медаль всеукраїнського конкурсу «Одеський залив 2019» — вибороло вино Сапераві Блек 2018. Особливої уваги заслуговує оригінальний дизайн етикетки, створений відомою українською письменницею та художницею Христиною Лукащук.

оцінка Гіда

80 балів

Livadium black

сухе, червоне

Олег

сухе, біле

Livadium rose

сухе, рожеве

© 2021 Винний Гід України