Завод «Винтрест»

смт. Великодолинське, Овідіопольський район, Одеська область

Виноробне господарство «Винтрест» засновано в 2005 році. Компанія Винтрест займається первинним і вторинним виноробством. У 2014 році компанія зареєструвала власну торгову марку «Grande Vallee» (укр. Гранд Вале) — торгова марка сухих сортових вин українського виноробного господарства. На даний час «Grande Vallee» — єдина торгова марка, що випускає ця виноробня.

Господарство оснащене сучасним обладнанням з Франції, Італії та Німеччини. Щороку для власного виробництва керівництво компанії відбирає кращі виноматеріали виключно з урожаю власних виноградників. Тому вина завжди випускаються лімітованою серією.

ТЕРУАР

Виноробня розташована безпосередньо навпроти виноградників. Площа посадки виноградників складає 650 га. Щільність посадки лоз на гектар складає від 2200 до 3600 кущів на 2 га. Вік лози від 19 до 15 років. Ґрунт — каштановий чорнозем.

На базі господарства росте більше 12 європейських сортів винограду. Виноробня єдина в Україні, що вирощує і виробляє сортові вина з сорту Піно Меньє.

ЕНОТУРИЗМ

Виноробне господарство «Винтрест» запрошує приєднатися до світового руху і зануритися у світ виноробства. Тут можна побачити місця, де ростуть французькі та німецькі сорти винограду; відчути турботу, з якою їх вирощують і збирають перед тим, як відвезти на завод; подивитися на європейське обладнання, де кожна деталь впливає на смак. На виноробні проводять екскурсії та дегустації вин у супроводі професійного сомельє.

оцінка Гіда

82 бали

оцінка Гіда

82 бали

оцінка Гіда

84 бали

оцінка Гіда

82 бали

Совіньйон Блан

Grande Vallee

сухе, біле

Трамінер

Grande Vallee

сухе, біле

Шардоне

Grande Vallee

сухе, біле

Мерло

Grande Vallee

сухе, червоне

© 2020 Винний Гід України