top of page

46 Parallel Wine Group

6oyYCRG1_l.jpg

Одеська, Херсонська та Миколаївська області

Молода українська виноробна компанія, презентована на початку 2020 року. Засновники 46 Parallel Wine Group – Анна та Тарас Горкун – створювали сімейну компанію з ідеєю, що українське вино може і повинно стати предметом гордості. Основне кредо компанії – «Proudly Ukrainian»*. Саме тому вина 46 Parallel Wine Group створені виключно з українського винограду, народженого на 46-й «виноробній паралелі» України - у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Компанія відбирає найкращий виноград із кращих виноградних зон України, на усіх етапах контролює процес створення вина – від лози до пляшки, гарантуючи якість своїх вин.

img_6530-1-scaled.jpg

ВИРОБНИЦТВО

Wine Group виробляє ігристі та тихі вина на виробничих потужностях заводів  «Одесавинпром» та «Вінтрест» (Одеська область), які використовують передові технології та сучасне обладнання, де на постійній основі працює та контролює всі процеси персонал компанії. Для цього компанія використовує виключно український добірний виноград, що вирощується на замовлення за критеріями та технологією, яку вимагає покупець – модель контракт. Досвідчені винороби 46 Parallel Wine Group створили свій стиль та профіль вин. Сьогодні компанія представлена двома брендами: преміум брендом «46 Parallel» та сучасним емоційним брендом  «Apostrophe», орієнтованим на масову аудиторію. Бренд 46 Parallel включає дві колекції:  колекцію преміальних витриманих та марочних авторських вин Grand Admiral  та лімітовану колекцію вишуканих легких преміальних вин El Capitan, створених з найкращого винограду групи Pinot.

Об’єм виробництва за поточний рік  лімітованих колекцій вин El Capitan та Grand Admiral складає 65 тисяч пляшок вина, включаючи ігристі вина. Для витримки вин використовуються 23 бочки з французького дуба марок Seguin Moreau та Eclat.

A7304560.jpg

Білі сорти винограду: Піно Блан, Шардоне, Піно Грі, Рислінг Рейнський, Ркацителі, Мускатна група сортів.

Червоні сорти винограду: Мерло, Каберне Совіньйон, Сапераві, Піно Нуар, Піно Меньє, Бастардо Магарацький.

bottom of page