top of page

Захід України

Українське виноробство поширене не лише в офіційно визнаних виноробних регіонах. Існує чимала кількість малих крафтових виноробних підприємств, які популяризують культуру виноградарства та виноробства у своїх регіонах. Так, на Заході України, у Львівській, Волинській, Рівненській та Івано-Франківській областях, представлені малі виноробні господарства, які об’єднуються у невеликі спілки та громадські організації.

map_ukr-03.jpg
20160930-TAN_9492.jpg

Навесні 2016 року на території Готельно-палацового комплексу Edem Resort Medical & SPA, що розташований поблизу Львова, власниками було висаджено виноградник площею 1,5 га. Виноградна зона розташована на березі джерельного озера в оточенні лісу. Створенню власної виноробні передувала велика дослідницько-аналітична робота, були ретельно вивчені особливості місцевого мікроклімату, ґрунти тощо.

85889.jpg

У 2014 році винороб Віталій Маланчук заклав перші виноградники суто для власних потреб, але з часом власник зрозумів, що хобі перетворилося в улюблену справу.

У 2019 році на престижному конкурсі у Києві «Uwines Awords» чотири вина отримали дві срібні та дві бронзові нагороди. Винороб регулярно бере участь у регіональних конкурсах, на яких вина постійно отримують призові місця.

Depositphotos_4024034_xl-2015.jpg

Декілька років вино виготовлялось у Львові під торговою маркою «Приватна винарня «WineMax». Винороб Максим Кичма навчався, вдосконалювався, експериментував і в 2019 році хобі остаточно переросло в улюблену справу, до якої долучилась уся сім’я.

DSC04710.jpg

Виноградар та винороб Багровецький Василь займається виноробством з 2000 року. Площа виноградників складає майже 0,2 га. Об’єм виробництва: 2 тисячі літрів на рік.

bottom of page