top of page

ПрАТ “Дім марочних коньяків “Таврія”

IMG_27281.jpg

м. Нова Каховка, Новокаховський район, Херсонська область

Підприємство засновано швейцарськими колоністами в 1889 році, на місці нинішнього міста Нова Каховка.Власна сировинна база Дому марочних коньяків Таврія становить 1380 га виноградників, більша частина - під крапельним зрошенням. Кліматична зона, де виростають таврійські виноградники, визнана провідними вітчизняними та закордонними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України

IMG_27591.jpg

ВИРОБНИЦТВО

Торгова марка представлена лімітованою серією: Ркацителі і Каберне. У рік розливається не більше 3000 пляшок. Власні виноградники в екологічно чистій зоні України. Ручний збір сировини, сортування і унікальна технологія первинного виноробства з витримкою у бочці французького дубу не менше 6 місяців.

vine-3327945_1920.jpg

ТЕРУАР

«Таврії» знаходяться на одній географічній широті зі знаменитим на весь світ містом Коньяк (Франція), батьківщиною однойменного шляхетного напою. У 2016 році бере початок робота фахівців з вином. Зареєстровано власну винну торгову марку ASKANO VALLEY. Преміальне витримане крафтове вино. Для виробництва якого використовується тільки добірний виноград. Вік лози приблизно 20 років.

bottom of page