top of page

Крафтова виноробня ТМ «Вина Запоріжжя»

DSC_0079_edited.jpg

м. Запоріжжя, фірмовий магазин вул. Південноукраїнська, 2

Випадкова суперечка між двома друзями за святковим столом призвела до виникнення проєкт виноробні. Один з них був впевнений, що справжні натуральні вина з насиченим смаком та особливим букетом можуть зробити лише на його батьківщині в Грузії. Другий впевнено запропонував спір що в Україні також можливо робити добротне, якісне вино і результат не змусив себе довго чекати. Виноробню ТМ «Вина Запоріжжя» засновано у 2014 році та отримано ліцензію на виробництво алкогольних напоїв.

ВИРОБНИЦТВО

Відбірний виноград закуповується в Херсонській області на контрактній основі та спеціальним транспортом доставляється на виноробню.  Вік лози 15-20 років. Щільність посадки 2222 кущі на 1 га. Загальний об’єм перероблювання винограду складає до 65 тонн в сезон. Об’єм виробництва вина складає близько 45 тисяч літрів на рік.

DSC_0200.jpg

Виробництво повного циклу. На виробництві використовуються ємкості із нержавіючої сталі загальним об’ємом 45 тисяч літрів, виготовлення білих вин у вініфікаторах. Для витримки вина використовуються бочки з українського дуба.

В наявності власна сертифікована лабораторія.

Білі сорти винограду: Трамінер, Шардоне, Рислінг, Ркацителі, Цитронний Магарача.

Червоні сорти винограду: Каберне, Мерло, Сапераві, Олімпійський, Піно Нуар, Бастардо.

bottom of page