top of page

Виноробня Фрумушика-Нова

IMG_3098.JPG

Тарутініскій район,  Одеська область, Веселодолинська сільрада. Долина річки Фрумушика

Будівництво господарства Фрумушика-Нова почалося влітку 2006 року на місці молдавських сіл Фрумушика-Нова та Рошія, що були виселені навесні 1946 року у зв'язку з утворенням військового полігону. Винний підвал був одним з трьох перших споруд виноробні Фрумушики-Нова, будівництво його тривало всього 45 днів.

ВИРОБНИЦТВО

Сьогодні виноробня повного виробничого циклу, обсяг виробництва якої сягає 16 тисяч літрів на рік. Оснащена високотехнологічним обладнанням, де бродіння проходить під повним контролем температурних режимів. На виробництві використовуються ємкості із нержавіючої сталі. Для витримки вина використовується дубова тріска.

Натуральне вино виробляється за традиційним сімейним рецептом, та не містить консервантів, виготовлене з кращих місцевих сортів винограду, який обов'язково збирається вручну. 

Площа посадки виноградників складає 6 га плодовитого винограду, також виноробня володіє ліцензією на виробництво алкогольних напоїв.

PHZ_3070.jpg

Білі  сорти винограду: Цитронний Магарача, Ркацителі, Сухолиманський білий, Совіньон Блан

Червоні сорти винограду: Каберне-Совіньйон, Одеський чорний, Мерло, Піно Нуар.

ЕНУАР

На території виноробні, розвинений комплекс зеленого туризму, а у винному погребі проводяться дегустації вин під розповіді та описи кожного з представленого сортового складу вина. На дегустаціях представлені від 7 до 11 сортів вина, асортимент яких щорічно змінюється. Дегустаційний зал вміщує до 15 гостей. Також будуються нові виробничі потужності, магазин та дегустаційний зал

.

bottom of page