top of page

Українське вино отримало золото й приз жюрі на міжнародному винному фестивалі у Канаді

Українська виноробня GRAEVO взяла участь в одному з найпрестижніших винних конкурсів у світі — Sélections Mondiales des Vins Canada — і здобула 3 нагороди: два золота й приз жюрі. Серед більш ніж 1900 зразків вина (з 32 країн) судді відзначили оранж Terracotta 2016 (Prix du Jury, Best of Show та золото, 90/100 балів) і витримане червоне вино «Сапераві Сандотрен 2019» (золото, 90/100 балів). 2021 року на цьому конкурсі Україну представляли лише GRAEVO.

 

Terracotta 2016 — перше у лінійці GRAEVO оранжеве вино, яке вироблено з винограду сорту Цитронний Магарача. «Теракота» вироблено за традиційною кахетинською технологією. Дозрівало 5 років. «Сапераві Сандотрен 2019» — червоне витримане (9 місяців) у дубовій бочці вино, яке вироблено з винограду сорту Сапераві.

 

GRAEVO — український виробник вина родом із Запоріжжя. Виноробня існує з 2014 року й за цей час пройшла шлях від невеликого експериментального цеху до бренду, який гідно презентує Україну на міжнародній арені.

Одесосо.jpg
20210924_0442.jpg

В асортименті GRAEVO — до 20 вин, серед яких представлені Рислінг, Цитронний Магарача, Шардоне, Сапераві, Мерло, Каберне й інші. Виноград для вина збирається виключно на території України, а саме — на Херсонщині, в Причорноморській низовині.

 

Sélections Mondiales des Vins Canada — найбільший винний конкурс у Північній Америці, який підтримують Міжнародна організація виноградарства та виноробства (OIV) і Всесвітня федерація найпрестижніших міжнародних вин і міцного алкоголю (VINOFED). Це найавторитетніші організації у світі виноробства та дуже важливий конкурс у сфері.

 

https://graevo.com.ua

https://www.instagram.com/graevo_wine/

https://www.facebook.com/graevo

bottom of page