top of page

ТМ «PAVA»

Рисунок1.jpg

с. Зоря, Білгород - Дністровський район, Одеська область

ТМ PAVA   була створена  с 2017 році та розливалася на виноробному підприємстві «ВІНТРЕСТ», що відоме власними виноградниками (650 га), що були закладені  в період з 1998 по 2006 рік. При закладці були використані сертифіковані саджанці прямих клонів винограду французької та німецької селекції. Підприємство повного циклу могло задовольнити всі вимоги новоствореного бренду

ВИРОБНИЦТВО

У 2020 році  розлив ТМ PAVA  був переміщений на підприємство «ЮГВИНПРОМ, що знаходиться в самому серці одного з найстаріших виноробних регіонів України. Підприємство  «ЮГВИНПРОМ», що було створене у 2004 році на базі добре відомого ще за радянських часів Саратського винзаводу  зараз є сучасним виноробним підприємством з 3-ма лініями розливу для ігристих (6000 бут./год) та тихих (3000 бут/год) вин. Лінії розливу укомплектовані італійським обладнанням.

Такі широкі можливості та високі обсяги виробництва «ЮГВИНПРОМ»  (800 000 – 1 100 000 на рік) стали вагомими підставами для початку співпраці та дають надію  не тільки збільшити обсяги продажу ТМ PAVA, але й вдвічі й сприяти популяризації категорії українських вин в цілому.

Рисунок2.jpg

Білі сорти винограду: Шардоне, Піно Грі, Мускат.

Червоні сорти винограду: Каберне, Мерло, Піно Нуар, Сапераві.

bottom of page