Крафтове вино ТМ «Вина Запоріжжя»

Запорізький ринок вже давно прагнув хорошого локального вина, щоб орієнтуватись на споживачів які прагнуть пізнати культуру вина та хочуть зрідка випити келих гарантовано якісного локального напою.
 

Винам Запоріжжя вже понад 7 років, але тільки зараз торгова марка виходить до масового споживача, до цього невеликі партії вин поставлялися на фестивалі та ресторани, для дегустацій обмеженого кола цінителів вишуканого, якісного напою. Рішення про популяризацію своїх вин, засновники прийняли саме через великий попит на продукцію, яку гідно оцінили всі, хто мав можливість її спробувати.

Виноград привозять з Миколаївської та Херсонської областей, де ідеальні умови для визрівання знаменитих винних сортів Цитронний Магарача, Рислінг, Шардоне, Мерло, Каберне, Сапераві, Одеський чорний.

Добірні грона збирають вручну, потім в рефрижераторах з контрольованою температурою доставляють в Запоріжжя, на завод, де і народжується вино.

 

Висококласне обладнання, класична грузинська технологія і першокласна сировина роблять запорізьке вино справжнім місцевим спеціалітетом, живим натуральним еліксиром і карколомною альтернативою мас-маркету.

ТМ Вина Запоріжжя крафтове вино що протиставлений мас-маркету. Адже для міста з населенням майже 800 000 осіб, 47 тонн хорошого місцевого вина в рік це зовсім не багато, в Італії або Іспанії такого, в перерахунку на душу населення, випивають в сотні разів більше, може, тому й здоров'я у них краще, і живуть довше - чого торгова марка Вина Запоріжжя і вам бажає, і готова внести свій натуральний вишуканий внесок у вирішення цього питання.

© 2021 Винний Гід України