top of page

Переможці Винного Гіда України 2020

8 листопада 2020 року, в день виноградаря і винороба, Винний Гід України оголосив 208 позицій кращих Українських вин, переможців дегустацій, які увійдуть до книги 2020 року.  

WGU.jpg

Цього року, організатори відкривають для своїх читачів не лише нові зразки вина, але й нові виноробні з різних регіонів України. Серед яких: ТМ «Leleka Wines», «46 Parallel Wine Group», «Home Wine From Boris», «Stakhovsky Wines», «‎Biologist Craft Winery», ПрАТ «Артвайнері» та багато інших.

 

З серпня по вересень 2020 року Команда Винного Гіда під патронатом мережі готелів Reikartz Hotel Group у партнерстві з Асоціацією сомельє України, Торгово-промисловою Палатою України, Укрвинпромом, Укрсадвинпром та ВАВПСВ продегустували та оцінили понад 300 зразків вин. За результатом підрахунків:

- Від 80 до 84 балів та бронзову медаль отримали 153 зразки вин;

- Від 85 до 89 балів та срібну медаль отримали 53 зразків вин;

- Від 90 до 100 балів та золоту медаль отримали 2 зразки вина.

marvin-l-61sZcZl3Mlk-unsplzash.jpg

Найкращими винами 2020 року, які отримали золоту медаль, стали : 

  • Grand Admiral Merlot від 46 Parallel Wine Group, яке отримало 91 бал;

  • Reserve Мерло від промислово-торговельної компанії Shabo, яке отримало 90 балів.

 

Повний перелік нагороджених вин з балами, вже опубліковано на сайті  Винного Гіда України у розділі «Нагороджені вина 2020».

 

Видання надійде в продаж у грудні, а вже зараз на сайті можна оформити попереднє замовлення Винного Гіда 2020, щоб бути поміж перших читачів нового гіда.

 

Ми щиро дякуємо виноробам, за клопітку працю, за бажання робити насправді достойні вина, ми дякуємо всім новим виноробням, які цього року взяли участь та привнесли свій вклад у Винній Гід.

 

Нашій країні є чим пишатися, Українському вину бути!

bottom of page