top of page

Національне надбання України, що нагороджене Винним Гідом України

ARTWINERY (колишня назва «Артемівський завод шампанських вин») – одне з найбільших в Європі підприємств, розташоване в українському місті Бахмут, що на Донеччині. Підприємство вважається національним надбанням України і входить в десятку найбільших європейських підприємств, що виробляють ігристе вино класичним методом шампанізації в пляшці.

panorama_Бахус.jpg

На виробництві ARTWINERY використовує класичний метод шампанізації в пляшці, який був відкритий ще у XVII ст. Саме методом «Шампануа» створюються шампанське та ігристі вина у всесвітньовідомих виробників. Відмінна особливість класичного методу – процес насичення вина природним вуглекислим газом. Пов'язаний з біохімічними та фізико-хімічними перетвореннями, які проходять в вині як в період вторинного бродіння в пляшці, так і при подальшій витримці ігристого вина на дріжджах. В портфелі торгових марок  ARTWINERY  ігристі з витримкою від 12, 18, та понад 36 місяців. За результатами продажів 2019 року компанія є лідером українського ігристого вина із долею в 30% на ринку сучасної роздрібної торгівлі (дані аналітичної компанії МРС Бренд).

2.jpg

Виробництво компанії розташоване в унікальному місці - під землею на глибині 72 метри. Загальна площа підземних арт галерей складає понад 25 га, в яких одночасно може зберігатися 30 млн. пляшок. Ретельне дотримання технологічних процесів і унікальні природні умови та новітні технології дозволяють виробляти ігристе вино найвищої якості, саме тому ігристі вина ARTWINERY користуються успіхом серед поціновувачів шляхетного напою по всьому світу.

Выдержка на осадке.jpg

Сьогодні ігристі вина створені з винограду вирощеного та зібраного на найблагодатніших і сонячних землях Півдня України (Одеської, Херсонської та Миколаївської областей). Втім, в Україні ще можна зустріти вінтажні лінійки "KRІMART", "КРИМ"  з тривалою витримкою, які були створені з винограду з півострова Крим до 2014 року. Також продукція підприємства ARTWINERY в Україні представлена ​​торговими марками "Артемівське", ATINERO та ARTWINE.  Продукція представлена більш ніж в двадцяти країнах світу, серед яких Великобританія, Ізраїль,  Німеччина, Швейцарія, Канада, США та ін.

Выдержка_00.jpg

В скарбничці підприємства сотні профільних відзнак вітчизняного та міжнародного рівнів, серед яких «Приз Міжнародного клубу лідерів торгівлі», «Приз Європейської Арки Золотої Зірки за майстерність і якість», нагорода «Найкраще ігристе вино Східної Європи» міжнародного конкурсу VITEFF (Франція), та нагороди на європейських міжнародних конкурсах London Wine Comprtition, Decanter Wine Awards, PAR Wine Award Dusseldorf 2020 та USA Wine Raiting.

НАГРАДЫ.jpg

Коротко підведемо підсумки. Ми маємо унікальне виробництво ігристого вина класичним методом. Надзвичайно якісне ігристе вино про що свідчать міжнародні нагороди, які є в арсеналі підприємства та високі бали від дегустаційної комісії «Винного Гіда України» 2020 року. Це чотири срібних (одну з нагород відділяє від золота один бал) та дві бронзових медалі.

Ми хочемо, щоб українці  знали та пишалися такими підприємствами та перш ніж купувати дешеве ігристе імпортного виробництва, задумались і згадали про те що ми маємо на нашій землі. Та надалі віддавали перевагу вітчизняному виробнику вина.

Бали та нагороди від Винного Гіда України       у 2020 році

246.png

оцінка Гіда

84 бали

Бронза 2020.png

Artwine Brut

Nature White 36

сухе, біле

248.png

оцінка Гіда

86 балів

Срібло 2020.png

Artwine Brut Rose 36

сухе, рожеве

249.png

оцінка Гіда

86 балів

Срібло 2020.png

Artwine Semi-Sweet 36

напівсолодке, біле

250.png

оцінка Гіда

83 бали

Бронза 2020.png

Artwine Semi-Sweet 18

напівсолодке, біле

Срібло 2020.png
251.png

оцінка Гіда

86 балів

252.png

оцінка Гіда

89 балів

Срібло 2020.png

Artwine Brut

Nature White 18

сухе, біле

Artwine Brut Rose 18

сухе, рожеве

bottom of page