top of page

BIOLOGIST – унікальна крафтова виноробня

Кохання до вина, постійний пошук нових ідей і 15 років досвіду привели виноробню “BIOLOGIST” до виробництва максимально натурального вина!

97244205_2890023181081319_41153949535996

Це сучасний тип крафтової виноробні, де знаходяться експериментальні виноградники де культивують:  Ркацителі, Каберне Піно Нуар, Рислінг та Мюллер Тургау. Сама виноробня знаходиться поблизу м.Київ - с Лісники, вул. Гайова 7.

del3_edited.jpg

На сьогодні проходить розширення площі виноградників у селі Лісники, але основна частина виноградників 13 га. знаходиться в с.Великодолинське, Одеської області та в Белградському районі, де середній вік лози становить 14 -19 років. Саме там культивують такі сорти як: Аліготе, Ркацителі, Шардоне, Піно Нуар, Піно Меньє, Мерло, Каберне, Одеський чорний.

Для підвищення імунітету лози та ґрунту, винороби відмовилися від використання штучних хімікатів, таких як гербіциди та пестициди, та почали використовувати засоби рослинного і мінерального походження.

glav2_edited.jpg

Вина витримують як в бочках з українського дуба, так і у французьких бочках. Для більшості вин винороби проводять довгу мацерацію (6-10 днів) з додаванням підсушених гребнів. Спонтанне бродіння відбувається в таких винах як, Піно Нуар, Мерло, Одеський Чорний, Ркацителі, Шардоне, Аліготе.

А ще виноробня розпочала спроби виготовлення вина у квеврі.

glav_edited.jpg

Надалі винороби будуть підвищувати якість. На даному етапі є експериментальна ділянка Біодинаміки. Тільки зрілий виноград і тільки ягоди без пошкодження - це і є принципи їхньої роботи.

Загальний об'єм виробництва 10 тис. пляшок. Якість вина висока і продається воно через винні бутики та в сегменті HoReCa. Також на виноробні проводяться дегустації. “Biologist” радо запрошує усіх! Тож кожен особисто може переконатися  у якості вина! Винороб детально розкаже про всі особливості виробництва та відповість на всі питання, які можуть у вас виникнути в процесі дегустації, адже винна дегустація - це унікальний досвід, спілкування в приємній компанії і яскраві враження!

bottom of page