top of page

Фестиваль «Біле вино» в Берегово

8-10 березня 2019

festyval_chervene_vyno_9564.JPG.jpg

XVI Міжнародний фестиваль вина у Берегові «Біле вино» очікується на початку березня. Проводить його Винний Лицарський Орден святого Венцела, члени якого взяли на себе зобов'язання відродити та популяризувати винну славу Берегівщини.

Традиція проводити фестиваль «Біле вино» з'явилася ще у 2000 році. З того часу закарпатські винороби щорічно ранньою весною збираються в Берегово на центральній площі Кошута і протягом 2-3 днів пропонують продегустувати свої кращі зразки вина торішнього врожаю.

 

Перший фестивальний день буде організаційним – учасники будуть реєструватися і знайомитися один з одним, а потім гості зберуться на першу дегустацію вин. На другий день фестивалю «Біле вино» відбудеться урочиста церемонія відкриття з концертною програмою. Родзинка фестивалю вина у Берегові – святкова хода лицарів винного ордену Святого Венцела і посвята нових членів.

Очікується участь 40 кращих виноробів Берегівщини та гості з інших районів. Також на святі чекають виноробів з Угорщини та Словаччини. На ярмарку будуть представлені місцеві фермерські сир, м'ясні делікатеси, виноградний сік, бринза.

Зазвичай програма Міжнародного фестивалю вина у Берегові включає дегустацію кращих сортів закарпатських вин, виставку-продаж обладнання для виробництва вина, обмін досвідом між виноробами, розіграш лотереї, конкурси, фотовиставку, виступи музикантів і танцювальних колективів, пісні й танці, присвячені вину.

Коротко про місцевість

Пам'ятники архітектури, термальні джерела, винні підвали, недорогі готелі та ресторани – Берегово має всі шанси стати популярним туристичним центром. Особливий шарм додає йому яскраво виражена угорська культура, що має глибокі історичні корені. Не виключено, що до заснування міста мали відношення стародавні римляни!

bottom of page