top of page

Автентична виноробня Бессарабії — Фрумушика-Нова!

Край лиманів, безкрайнього степу та захоплива історія й багата культурна спадщина — все це — Фрумушика-Нова — перлина Бессарабії, яку неможливо уявити без вина.

3 (2).jpg

Винний льох був одним з 3-х перших споруд Фрумушики-Нова у 2006 р. Керівником будівництва був Паларієв Андрій Діомідовіч. Для облаштування виноробні він керувався довідником військового інженера-сапера. Йому допомагали будівельники з сусіднього села Старосілля. І він пообіцяв цим будівельникам, що купить у них виноград для вина за найкращою ціною, якщо на 1 серпня погріб буде готовий. Вміле керівництво, золоті руки майстрів і вдала мотивація зробили свою справу. Погріб був побудований за 45 днів.

1517258284фоото 9.jpg

Рідкісний клімат, багата історія, суміш культур і смаків. Все це робить українську Бессарабію могутнім гастрономічним регіоном Східної Європи. Але завдяки своїм біологічним особливостям виноград розвиває сильно розгалужену кореневу систему, яка проникає на глибину 4.8 м. Тому ґрунт й підґрунтя є важливими екологічними факторами, що зумовлює зростання, величину врожаю винограду і його якість. І землі Тарутинського району особливо сприятливі для вирощування винограду.

Площа виноградників Фрумушики-Нова займає майже 10 га землі, й міститить такі відомі сорти як: Каберне-Совіньйон, Цитронний Магарача, Піно Нуар, Совіньйон Блан, Мерло, Ркацителі й багато інших.

PHZ_3070.jpg

Вино виробляється за традиційним сімейним рецептом і є повністю натуральним, без консервантів з кращих місцевих сортів винограду, який обов'язково збирається вручну. Щороку проводитися понад 16 тонн вина! Усі вина зберігаються в дубових бочках. Це робить вино тільки благороднішим, сприяє збереженню природних смакових якостей. Виходять вина з унікальною гамою смаків, здатні подарувати безліч приємних моментів і емоції.

PHZ_3026.jpg

 Шардоне

Сухе біле натуральне вино із сорту винограду Шардоне. Колір солом'яно-жовтий із зеленуватим відтінком. Аромат розкривається відтінками свіжих фруктів, мінералів, лайма і квітів.

PHZ_3028 (1).jpg

 Одеський чорний

Сухе червоне натуральне вино з локальних сортів винограду Одеський чорний. Колір темно-рубіновий. Аромат вина чорних ягід з відтінками шоколаду. Володіє насиченим, соковитим і глибоким смаком з сильним характером.

PHZ_3025 (1).jpg

Цитронний Магарача

Сухе біле натуральне вино з локальні сорти винограду Цитронний Магарача. Колір золотистий. В ароматі виражені мускатні ноти, цитруси, екзотичні фрукти.

PHZ_3030.jpg

Каберне-Мерло-Сапераві

Сухе червоне натуральне вино з винограду сортів Каберне-Совіньйон, Мерло, Сапераві. Колір рубіново-бордовий. Вино має комплексний аромат, який розкривається тонами шовковиці, стиглої вишні та лісових ягід.

PHZ_3023.jpg

 Рислінг

Сухе біле натуральне вино із сорту винограду Рислінг. Колір блідо-жовтий. Свіжий аромат білих квітів, персика, степового меду. М'який смак з тонкими мінеральними й квітковими відтінками. 

PHZ_3020 (1).jpg

Розе Каберне Совіньйон

Сухе рожеве натуральне вино із сорту винограду Каберне Совіньйон. Колір ніжно-рожевий. Аромат вина яскравий, з відтінками свіжої полуниці, малини та ожини. Смак свіжий з гармонійним посмаком.

bottom of page