Галицька лоза 2019

14 квітня у Львові відбувся Всеукраїнський дегустаційний фестиваль крафтових вин «Галицька лоза»

14 квітня у Будинку вчених під егідою Асоціації Західноукраїнських виноробів було проведено Всеукраїнський дегустаційний фестиваль крафтових вин «Галицька лоза». Також на урочисту подію були запрошені винороби з Одещини та Хмельниччини. Учасники фестивалю презентували неповторне розмаїття галицьких вин з їх особливими смаковими властивостями та ароматами. У якості інформаційного партнера виступив «Винний Гід України».

Дегустаційну залу розташували на першому поверсі, в якому смакували вином та сиром понад 250 відвідувачів. Попердньо був здійснений відбір кращих вин зі ста примірників у чотирьох номнаціях: білі сухі виноградні вина, рожеві сухі виноградні вина, червоні сухі виноградні вина та виноградні вина із залишковим цукром.

На фестиваль було відібрано 48 взірців від двадцяти виноробів заходу та центру України. Зокрема Тернопільщина, Вінничина, Івано-Франківщина. Почесними гостями були винороби з Дніпропетровщини, зокрема «Дрюківські вина», винороб Колесник Юрій Вікторович, який презентував власні вина. Також на презентації були представлені три сироварні з Львівщини. 

Згідно з дегустаційною таблицею було визначено кращі вина, виноробні й виноробів західного та центрального регіону 2019 року. Переможці Галицької лози 2019:

© 2021 Винний Гід України