top of page

Галицька лоза 2019

DSC_4546.jpg

14 квітня у Львові відбувся Всеукраїнський дегустаційний фестиваль крафтових вин «Галицька лоза»

14 квітня у Будинку вчених під егідою Асоціації Західноукраїнських виноробів було проведено Всеукраїнський дегустаційний фестиваль крафтових вин «Галицька лоза». Також на урочисту подію були запрошені винороби з Одещини та Хмельниччини. Учасники фестивалю презентували неповторне розмаїття галицьких вин з їх особливими смаковими властивостями та ароматами. У якості інформаційного партнера виступив «Винний Гід України».

WP_20190414_11_38_54.jpg

Дегустаційну залу розташували на першому поверсі, в якому смакували вином та сиром понад 250 відвідувачів. Попердньо був здійснений відбір кращих вин зі ста примірників у чотирьох номнаціях: білі сухі виноградні вина, рожеві сухі виноградні вина, червоні сухі виноградні вина та виноградні вина із залишковим цукром.

DSC_4569.jpg
DSC_4650.jpg

На фестиваль було відібрано 48 взірців від двадцяти виноробів заходу та центру України. Зокрема Тернопільщина, Вінничина, Івано-Франківщина. Почесними гостями були винороби з Дніпропетровщини, зокрема «Дрюківські вина», винороб Колесник Юрій Вікторович, який презентував власні вина. Також на презентації були представлені три сироварні з Львівщини. 

DSC_4544.jpg
DSC_4764.jpg
DSC_4630.jpg

Згідно з дегустаційною таблицею було визначено кращі вина, виноробні й виноробів західного та центрального регіону 2019 року. Переможці Галицької лози 2019:

Screenshot_5.jpg
bottom of page