top of page

Gustos Life - цифровий гід в глобальному світі виноробства та "Digital Partner" проекту «Винний Гід України».

Далеко не новина, що в Україні, в рамках проведення професійних винних конкурсів, стало звичною практикою використання спеціального дегустаційної системи Gustos Life.

 Починаючи з 2021 року Винний Гід України також скористається пропонованими сервісами в частині програмного забезпечення для організації, проведення та підбиття підсумків професійних винних дегустацій і конкурсів за методологією O.I.V. Примітно, що застосування технології Блокчейн (яка не дозволяє редагувати оцінки) несе відповідальності за достовірність підсумкових результатів, що легко перевірити за допомогою криптографічного аудиту.

Дизайн без названия.png

Тим часом, Gustos Life - це не тільки софт для дегустацій, а повноцінна платформа, що спеціалізується на надання інформаційних сервісів для винної індустрії і цілком готова ще не раз здивувати.

Досить амбіційний і головне - новаторський проект - Global Wine Medal Rating також є частиною винної екосистеми Gustos Life.

Ідея полягає у створенні рейтингу вин на підставі математичної моделі, що відбиває успішність участі того чи іншого винтажа вина в міжнародних професійних винних конкурсах.

Фактично була створена система автоматичного збору інформації по медалях всіх вин усіх країн на усіх конкурсах світу, а також самонавчальний алгоритм структурування та аналізу інформації по нагородах і винних конкурсах, щоб рейтинг став дійсно Global.

До речі, більш детально з Global Wine Medal Rating (GWMR) Українських вин за 2020 рік можна ознайомитися тут https://gustos.life/gwmr.html#top_ukrainian_wines

Як практично можна використовувати отримані результати рейтингу?

Винними компаніями - для вибору оптимальної стратегії участі в винних конкурсах.

Продавцями вин, особливо онлайн магазинами, в частині подання як рейтингу вина, так і вичерпної інформації по всіх медалях даного вина (вінтажа).

Винними любителями, особливо в частині рейтингу недооцінених вин.

Інші не менш важливі сервіси для винної індустрії в рамках створеної інтегрованої екосистеми Gustos Life:

Цифрові винні сховища - Детальніше по лінку https://dws.gustos.life/index.html

Глобальний Винний API -Докладний по лінку https://dev.gustos.life/

bottom of page