top of page

ТОВ Інкерман Україна

e54ccb4-1320.jpg

м. Нова Каховка, Херсонська область

смт. Великодолинське, Овідіопольський район, Одеська область

м. Одеса, Одеська область

Історія вин Inkerman розпочалася у 1961 році, коли був заснований «Інкерманський завод марочних вин». Підприємство створювалося на базі підземних виробок будівельного каменю — мшанкового вапняку, що використовувався для післявоєнної відбудови та будівництва міста Севастополя. На глибині від 5 до 30 м утворилися штольні з відносно низькою, постійною температурою і вологістю, що стало передумовою для створення заводу марочних витриманих вин. Із часу виникнення вина Inkerman вирізнялися високою якістю, виготовлялися відповідно до традицій класичного виноробства. У 2003 році була зареєстрована торгова марка «INKERMAN». У 2011 році утворився міжнародний виноробний холдинг Inkerman International зі штаб-квартирою у Стокгольмі. У 2014 році була створена ТОВ «ІНКЕРМАН УКРАЇНА», як дочірня компанія «Inkerman International AB».

Інкерман.jpg

Після складних геополітичних змін 2014 року компанії «ІНКЕРМАН УКРАЇНА» вдалося зберегти найцінніший свій ресурс — людей. Провідні спеціалісти виноробної галузі України почали створювати вина найвищої якості на її материковій частині. Ретельно відбираючи найкращі виноградники, пильно контролюючи весь процес, — від вирощування винограду до розливу. Сьогодні «ІНКЕРМАН УКРАЇНА» це один з небагатьох вітчизняних виробників, що може дозволити собі найкращу сировину, незважаючи на «вдалі» чи «невдалі» роки, врожай чи неврожай на окремому теруарі.

Image00018.jpg

ВИРОБНИЦТВО

ТОВ «ІНКЕРМАН УКРАЇНА» здійснює виробництво тихих та ігристих вин під брендом Inkerman для реалізації на території України. Тихі вина виробляються в м. Нова Каховка Херсонської обл. і смт. Великодолинське, Одеської обл., ігристі в Одесі. Для виробництва вина використовуються тільки найкращі виноматеріали українського й імпортного походження. Компанія повністю контролює процеси збору врожаю, транспортування, переробки, бродіння, витримки і розливу вина у пляшки.

Компанія має добре сегментований та диверсифікований продуктовий портфель. Серед її найбільше відомих та популярних колекцій — «Класична колекція», що є еталонною колекцією ординарних вин України, «Prima Maria», на створення якої виноробів надихнули твори славетної української художниці Марії Примаченко, та яка була зорієнтована на вибагливого споживача, що віддає перевагу європейській стилістиці вин; а також преміальна колекція «Reserve», витримана у дубових бочках.

Обсяг виробництва компанії у 2018 сягнув майже 8 млн пляшок на рік. Компанія виготовляє широкий спектр якісних натуральних вин — від молодих столових та ординарних до витриманих найвищої якості, що залишаються гордістю українського виноробства.

bottom of page