top of page

Винороби KOBLEVO підкорили 14 країн світу

КАРТА ЕКСПОРТУ

Історія винного дому KOBLEVO починається ще з 18-го сторіччя, коли аристократ Томас Кобле привіз французькі саджанці виноградників і висадив їх на березі Тилігульскокго лиману. Відтоді, ім'ям Кобле назване селище Коблеве в Миколаївській області.

BAYADERA GROUP експортує вина, вироблені тут до 14 країн світу, зокрема Польщі, Кенії, Туреччини, Казахстану, Китаю, Білорусії та США. KOBLEVO — виноробна столиця нашої держави. М’який континентальний клімат регіону, розташування на 46-й паралелі, яка простягається до французького винного регіону Божолє, природна насиченість ґрунтів Причорномор’я та достатня кількість сонячних днів щороку створюють найкращі мови, щоб вирощувати тут виноград для найсмачнішого вина. Підприємство  з року в рік стає рекордсменом країни, адже переробляє понад 10 тисяч тонн винограду за сезон, постійно збільшуючи кількість виноградників.

ВГУ-ФБ_коблево.png

МІЖНАРОДНІ ВІДЗНАКИ


Сьогодні українські винороби KOBLEVO отримують високі бали та нагороди на міжнародних дегустаційних конкурсах від визнаних сомельє,  доводячи, що вміють створювати високоякісну та конкурентоспроможну продукцію. Зокрема у колекції відзнак  KOBLEVO більше сотні золотих, срібних, бронзових медалей та велика кількість спеціальних відзнак натурального смаку від престижних міжнародних дегустаційних конкурсів. У золотій колекції нагород бренду відзнаки таких престижних конкурсів: Grand Collectios, "ALCO+SOFT", World Food Ukraine, Вибір Року, Вибір Споживача, Vinitaly International (Італія), The Wines Of Friuli Venezia Giulia, USA Wine Ratings 2020 та ін. 

IMG_2985.jpg

ПОПУЛЯРНІ СМАКИ ВИНА


За даними департаменту розвитку експортного напряму  компанії BAYADERA GROUP цінителі українських вин за кордоном обирають класичні сухі сортові та унікальні напівсолодкі вина. «Найбільш популярними є смаки "Cabernet", «Chardonnay", "Muscat" та локальний сорт "Bastardo"», – розповідає Андрій Кушнір,   директор департаменту розвитку експортного напряму компанії BAYADERA GROUP. -  «Родзинкою цих вин є селективний, ручний збір ягід, що дозволяє обрати найкращі стиглі грона. Ці вина мають насичений аромат та повнотілий смак, пити їх легко та приємно». 

IMG_2915.jpg

ЕКСПОРТ ІГРИСТИХ ВИН


 «Формується  певна лояльність до  українських ігристих вин MARENGO. Наразі вони експортуються до Ізраїлю, Кенії, ОАЕ, Нігерії, Казахстану, Тайвані, Молдови, Іраку та Танзанії. Закордонних споживачів приваблює широкий асортимент ігристих MARENGO, легкість та мускатний тон цих вин. Безперечно перевагою є також співвідношення ціна-якість в порівняння з іншими виробниками.


До того ж зараз  продуктова лінійка оновлюється, вже розроблено новинку MARENGO TESSORINO ROSE. Це освіжаюче ігристе вино полонить ніжним солодким смаком з нотами стиглої полуниці. Створюють ігристе з відбірного винограду білих та червоних сортів, в тому числі сорту Pinot Gris, що в поєднанні з натуральними екстрактами полуниці чудово розкриває смак ягід у купажі. Ігристе виробляється відомим методом «Шарма», під час якого відбувається природне насичення напою натуральною вуглекислотою. Напій має легку міцність 7% та збалансований, гармонійний смак. 
Також у новому сезоні бренд приємно здивує оновленим сучасним дизайном.» - зазначає експортер.

IMG_2630.jpg

СМАКОВІ УПОДОБАННЯ


«Спостерігаючи за попитом на ринках Африки, США, Азії та деяких країн Європи, можемо відмітити споживчий інтерес до сухих білих та напівсолодких рожевих вин. Очевидно, що надання споживачами переваги легким та фруктовим смакам на противагу сухим та стриманим - це не тільки український, але й світовий тренд. Найбільшим попитом користуються такі ігристі вина MARENGO як BRUT, SEMI-SWEET та ROSE» - додав Андрій. 

НАТУРАЛЬНІСТЬ - ЯК СВІТОВИЙ ТРЕНД


Винний дім, що створює вина KOBLEVO та ігристі вина MARENGO утримує найбільші виноградники країни – понад 2 000 га! Це є  важливою перевагою для партнерів на даних ринках, адже головним пріоритетом для міжнародних покупців залишається натуральність та якість. Наші вина розливаються в пляшки без теплової обробки, що дарує напоям багатство аромату і корисні властивості. 

IMG_3276.jpg
bottom of page