top of page

Kyiv Food and Wine Festival

Depositphotos_117114508_xl-2015.jpg

З 20-21 квітня на київському ВДНГ пройде вже 12-й фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival. У найближчому майбутньому, слідуючи трендам, ми плануємо приділяти багато уваги темі еногастрономії, а просто кажучи – поєднанню вина і їжі.

Тема майбутнього, 12-го фестивалю – сир і вино, і в рамках цієї класичної концепції ми підготували для вас надзвичайно різноманітний і масштабний сирний фудкорт від кращих локальних виробників. Однак головним на нашому святі, звичайно ж, буде вино. Ми представимо як вже знайомі завсідникам наших фестивалів, так і нові виноробні з України, в тому числі крафтового сімейні виноробні й не тільки. Вас чекають приємні сюрпризи!

У програмі фестивалю:

— винний маркет
— сирний маркет
— великий фудкорт
— школа вина
— винний забіг
— устричний баттл
— школа сабража
— тематичні фотозони
— територія творчості з гончарами та картинами
— виставка історії українського виноробства
— музична сцена


 

1580891020_ImageBig636881794088049644.jp

Україна – винна країна, хоча багато хто вважає, що українське виноробство тільки зароджується. Експозиція «Історія українського виноробства» розповість вам про наших винних регіонах, про те, як формувалися українські виноробні традиції, і про те, які сорти винограду в Україні вважаються автохтонними.

Оригінальні фотозони й розваги від наших партнерів, музична програма та інші активності все одно не зможуть відвернути вас від основного: дегустації та відповідального споживання вин в поєднанні з відмінними сирами. Сподіваємося, кожен з вас знайде свою ідеальну винно-сирну пару.

https://kiev.karabas.com/ua/kyiv-food-and-wine-festival-20-04

bottom of page