top of page

Одеський завод класичних вин

Image00011.jpg

с. Базар’янка, Татарбунасрький район, Одеська область

200 років тому німецькі колоністи оселилися на території Бессарабії та заснували виноробне Rose підприємство, оточене масивами власних виноградників, що ростуть на берегах Чорного моря і лиману Бурнас.

Перш за все нові жителі заклали виноградники поруч з лиманом, і вже через кілька років бессарабське вино стало відомим навіть за кордоном. Сьогодні одеське вино в кращих європейський традиціях виробляють послідовники німецьких виноробів — працівники Одеського заводу класичних вин.

ТЕРУАР

Теруар півдня Одеської області сформований під впливом континентального і морського клімату. Унікальності теруару надає близькість Чорного моря і солоноводного лиману Бурнас. Загальна площа насаджень підприємства понад 1400 га. Виноградна лоза росте на південних чорноземах. Ґрунти багаті азотом, фосфором і калієм. Азотисті сполуки зміцнюють кореневу систему, а калій, в свою чергу, піклується про якість ягоди.

Image00001.jpg

ВИРОБНИЦТВО

Завод розташований за 7 км від виноградників, що дозволяє без зволікання і втрати якості доставити зібраний урожай. Технологи підприємства ретельно тестують кожну партію виноматеріалу та проводять відбір проб сусла. Це дає змогу визначити ключові якісні показники винограду: цукор, кислотність, температуру.

Підприємство здатне переробляти до 120 т винограду за годину. Для прийому і переробки використовується сучасне європейське обладнання: валкові дробарки, пневматичні преси, вініфікатори. Обсяг ємнісного парку підприємства — понад 1 млн одночасного зберігання. На території заводу розташована лабораторія, для контролю якості продукції.

IMG_1072.png
IMG_1074.png

оцінка Гіда

84 бали

Бронзова медаль.png

Bastardo напівсолодке

напівсолодке, червоне

Cabernet

сухе, червоне

bottom of page