top of page

«Літня Школа Виноградаря» - короткий спеціалізований курс з питань виноградарства і виноробства ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова», що пройде з 25 серпня по 14 вересня 2021 р. онлайн на платформі Zoom.

Програма Школи передбачає серію вебінарів за наступними напрямами: екологія винограду, селекція винограду, виноградарство, фітопатологія, вірусологія та захист рослин, розсадництво, виноробство.

Главный корпус.jpg

27 серпня запланована екскурсія та дегустація вин з технічних сортів та форм селекції ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова». На дегустації буде презентована лінійка сухих вин (білі, рожеві, червоні) з сортів Загрей, Ярило, Ароматний, Сухолиманський білий, Рубін таїровський, Чарівний, Одеський жемчуг, Одеський чорний, а також спеціальні вина (по типу марсали, малаги, портвейну, токайських вин та ін.), такі як «Хаджибей», «Стара шаланда», «Ідилія мускатна», «Овідій», «Опорто», «Таїровське царське», «Анасгріг» та ін.

 

28 серпня відбудеться виставка-конкурс «Виноградний калейдоскоп 2021».

У виставці-конкурсі будуть представлені найкращі грона столового винограду та вина державних підприємств, фермерів, приватних підприємців, селекціонерів-аматорів, професіоналів і любителів виноградної лози України та країн ближнього зарубіжжя.

В ході конкурсу професійною дегустаційною комісією будуть оцінюватися смакові якості і товарний вигляд представленого столового винограду за наступними номінаціями: «Краще гроно серед білоягідних форм»; «Краще гроно серед темноягідних форм»; «Краще гроно серед рожевоягідних форм»; «Найбільше гроно»; «Найсмачніше гроно»; «Краща безнасіннєва форма»; «Краща форма 2021 року».

В рамках виставки-конкурсу заплановано проведення круглого столу з обговорення пропозицій та вирішення проблемних питань галузі виноградарства і виноробства. До участі в роботі круглого столу запрошено керівництво Одеської обласної державної адміністрації та народні депутати України від Одеської області.

 

Детальніше за телефоном (048) 740-36-76 (приймальня) та (066) 45-36-432 (Юлія)

 

ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» запрошує всіх бажаючих прийняти участь у заходах та просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6GrzH34sv_F-GgO3U7KmDjmunVa_NZ60l4RFHasPWvWN0-g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

bottom of page