top of page

Шановні винороби!

От і настав час підбивати підсумки роботи нашої команди за 2019 рік по проекту «Винний гід України» та окреслити нові плани на 2020 рік.

Перш за все, від щирого серця, хочу подякувати усім хто брав участь у проекті, за довіру та співпрацю. Українські винороби показали високий рівень якості та різноманітний асортимент вин. Особливу увагу заслуговують вина з українських сортів винограду таких як Сухолиманський білий, Одеський чорний, Тельті Курук. Нарешті, ми переконались, що все-таки українська виноробна галузь рухається у напрямку розвитку, з’являється безліч нових виноробних господарств, а малі господарства переростають у середні. Від кількісного показника виноробні перелаштовують виробництва на показник якості вина. Показники якості оцінені незаангажованою комісією та показані у книзі. Цього року зареєстровано асоціацію виноробів Причорномор’я, отримано чимало ліцензій на виробництво алкогольних напоїв за спрощеною системою.

Щодо планів на наступний рік. Ми вже почали ретельну підготовку до випуску каталогу 2020 року. Протягом квітня — червня 2020 року ми плануємо здійснювати візити на кожну виноробню.

Сподіваємось на ще більшу підтримку серед виноробів промислових та крафтових господарств. Просимо доносити інформацію до всіх зацікавлених підприємств та виноробів про співпрацю з нами. Крім цього, нагадуємо крафтовим виноробам, щоб заздалегідь готували та відкладали для нас вина, укомплектовані усіма необхідними реквізитами (етикетка, ковпачок тощо) на дегустацію у необхідній кількості. Нагадуємо, що кожну пляшку потрібно сфотографувати.


Бажаємо усім виноробам хороших результатів у Новому році, успіхів та процвітання.

Керівник проекту «Винний гід України» — Дмитро Ярославович Семків.

Depositphotos_228412256_xl-2015.jpg
bottom of page