top of page

Мережа готелів Reikartz та Укрвинпром підписали меморандум про співпрацю!

Головною метою підписання меморандуму є об’єднання зусиль, що будуть спрямовані на розвиток та популяризації виноробної галузі України та спільної роботи над проєктами «Винний Гід України» та «Professional Choice Award».

DSC_0022_edited_edited.jpg

Сторони погодили шляхи сприяння промисловим та крафтовим виробникам у просуванні на ринок, та продовжуватимуть популяризацію українського вина для підвищення винної культури та його споживання.

Стратегія на 2020 рік:

 - спільна організація та проведення виставок виробників українського вина;

 - розробка та реалізація спільних проєктів та програм;

 - видання каталогів українських виробників вина «Винний гід України 2020» та «Professional Choice Award» — у паперовому та електронному вигляді;

 - організація «Винної дороги України»;

 - активна популяризація українського виноробства, «Винного гіда України» та «Professional Choice Award» через засоби масової інформації та соціальні мережі.

DSC_0029_edited.jpg

Додатково було обговорення, що до організації винного форуму для виноробів з презентацією нової книги «Винний Гід України» та урочистою церемонією нагород найкращих виноробень України, за оцінками сліпих дегустацій сомельє що пройдуть 25, 65 та 27 серпня.

DSC_0042_edited.jpg

«Не зважаючи на ускладнення з причин карантинних обмежень, ми не полишаємо наші плани щодо розвитку культури виноробної справи в Україні, тож наша тісна і плідна співпраця з ТПП України та Укрвинпром продовжує сприянню їх здійснення»,  – зазначив виконавчий директор Reikartz Hotel Group, Андрій Дема.

bottom of page