Мережа готелів Reikartz та Укрвинпром підписали меморандум про співпрацю!

Головною метою підписання меморандуму є об’єднання зусиль, що будуть спрямовані на розвиток та популяризації виноробної галузі України та спільної роботи над проєктами «Винний Гід України» та «Professional Choice Award».

Сторони погодили шляхи сприяння промисловим та крафтовим виробникам у просуванні на ринок, та продовжуватимуть популяризацію українського вина для підвищення винної культури та його споживання.

Стратегія на 2020 рік:

 - спільна організація та проведення виставок виробників українського вина;

 - розробка та реалізація спільних проєктів та програм;

 - видання каталогів українських виробників вина «Винний гід України 2020» та «Professional Choice Award» — у паперовому та електронному вигляді;

 - організація «Винної дороги України»;

 - активна популяризація українського виноробства, «Винного гіда України» та «Professional Choice Award» через засоби масової інформації та соціальні мережі.

Додатково було обговорення, що до організації винного форуму для виноробів з презентацією нової книги «Винний Гід України» та урочистою церемонією нагород найкращих виноробень України, за оцінками сліпих дегустацій сомельє що пройдуть 25, 65 та 27 серпня.

«Не зважаючи на ускладнення з причин карантинних обмежень, ми не полишаємо наші плани щодо розвитку культури виноробної справи в Україні, тож наша тісна і плідна співпраця з ТПП України та Укрвинпром продовжує сприянню їх здійснення»,  – зазначив виконавчий директор Reikartz Hotel Group, Андрій Дема.

© 2021 Винний Гід України