top of page

Родинна виноробня Зелениці

IMG_0100 — копия.JPG

с. Гораївка, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

У 2012 році Зелениця Володимир Анатолійович та його син Анатолій заснували виноробню на базі агрофірми. І з 2014 року почали виробництво власного вина. Виноробня розташована у самому серці Подільських товтр.

Об’єм виробництва складає 3,5 тисяч літрів на рік. Для виробництва вина використовують ємності із нержавіючої сталі, для витримки вина — дубові бочки французького дуба. Витримка вина у бочках відбувається протягом трьох

місяців.

ВИРОБНИЦТВО

Об’єм виробництва складає близько 5 тисяч літрів на рік. Для виробництва вина використовують ємності із нержавіючої сталі власного виробництва, для витримки вина — дубові бочки французького та українського дуба. Витримка вина у бочках відбувається від 6 місяців. За минулий рік об'єм виробничих потужностей значно збільшився. Процес отримання ліцензії на кінцевій стадії. На виробництві діє власна лабораторія. Суттєво вдосконалено виробничі процеси, що вплинуло на якість вина та асортимент.
 

ТЕРУАР

Виноградники розташовані на пагорбах. Ґрунти: суглинки, вапнякові. Площа посадки виноградників: 1,5 га, близько 3 тисяч кущів. Окрім використання у виробництві власного винограду родина здійснює його закупівлю і доставку з Одеської області.

ЕНТУРИЗМ

У 2020 році був збудований міні готель для прийому гостей та розроблений власний енотуристичний продукт з власними гастрономічними закусками.

IMG_1098.png
IMG_1100.png
IMG_1102.png

оцінка Гіда

82 бали

Бронзова медаль.png

Цитронний Магарача

сухе, біле

Столове

сухе, біле

Мерло

сухе, червоне

bottom of page