© 2020 Винний Гід України 

Сімейна виноробня Father`s wine

смт. Гусятин, Тернопільська область

Історія виноробні «Фазерс Вайн» почалася з висадки винограду на території виробництва меблів для озеленення, а продовжується стрімким розвитком — висадкою винограду, новими виробничими площами. Власник виноробні Кондрат Віктор Антонович та родина Буячок заснували спільне виноробне господарство у 2006 році. На сьогодні йде активна стадія отримання ліцензії на виробництво та розлив.

ВИРОБНИЦТВО

Площа посадки виноградників 5 га. Ґрунти: чорнозем, суглинки. Об’єм виробництва — 16 тис. л на рік. Для виробництва використовують ємності з нержавіючої сталі. Витримка вина відбувається на дубовій щепі.

Білі сорти винограду: Йоханітер, Соляріс, Мускаріс, Геліос, Дублянський.

Червоні сорти винограду: Каберне Кортіс, Регент, Піно Тін, Леон-Мійо, Чорна Перлина, ПГ-116 (автохтонний сорт), Красень.

Для виробництва червоного вина з високими показниками винороби закуповують частину винограду червоних сортів у Одеській області. Зокрема Мерло, Каберне, Одеський Чорний.

Особливою гордістю виноробів є сорт винограду Йоханітер, який показав неабиякі результати. Вино із цього сорту неодноразово отримувало нагороди на регіональних та українських дегустаціях.

оцінка Гіда

80 балів

оцінка Гіда

87 балів

Merlot

сухе, червоне

Cabernet-Merlot

сухе, червоне

Cabernet

сухе, червоне

Йоханітер

сухе, біле