top of page

Українські вина 46 Parallel підкорюють світ

Вина бренду 46 Parallel відзначені золотою та срібними медалями Міжнародного конкурсу  - Concours Mondial de Bruxelles та визнані одними із кращих серед 10 000 вин із 50 країн.

46 Parallel Wine Group - єдина українська компанія, яка отримала найвищі нагороду в рамках сліпих дегустацій конкурсу Concours Mondial de Bruxelles, який відбувся у Люксимбургу 17-27 червня.

Concours Mondial de Bruxelles – один із найпрестижніших Міжнародних винних конкурсів, який збирає ключових гравців індустрії з усіх куточків земної кулі, а до оцінки його експертів прислухаються виробники вина з чотирьох континентів.

паралель.jpg

   Це успіх не тільки для  компанії, яка за півтора роки здобула майже 50 медалей на міжнародних та українських конкурсах, але й для всієї виноробної галузі України. Своєю перемогою винороби вкотре підтвердили: вітчизняні вина гідні бути в одному списку з кращими винами світу, а також стати візитною карткою країни на міжнародній арені.

Визнання експертів Concours Mondial de Bruxelles 2021 отримали вина з авторських колекції Grand Admiral та El Capitan.

Золотом конкурсу відзначене авторське преміальне марочне сухе червоне вино Grand Admiral Merlot–Cabernet Sauvignon. Це вино також відзначене нагородами конкурсів Odessa Wine&Spirits Awards 2021 (золото), «Краще українське вино 2021» (золото), London Wine Competition 2021 (срібло), Ukrainian Wine&Spirits Awards 2020 (срібло), Винний Гід України 2020 (срібло).

Срібло у Люксембургу отримало марочне сухе червоне вино Grand Admiral Merlot. Це вино підкорило експертів з усього світу та здобуло шість нагород  українських та міжнародних конкурсів, а також отримало схвальні відгуки безкомпромісної в питаннях якості консультанта Її Величності Королеви Великобританії – Дженсіс Робінсон.

 

Срібну медаль Concours Mondial de Bruxelles 2021 у доробок 46 Parallel Wine Group принесло ігристе вино El Capitan Brut з вишуканої колекції легких преміальних вин El Capitan. Для створення вишуканих вин El Capitan винороби 46 Parallel Wine Group відбирають тільки найкращий український виноград групи сортів Pinot.

Усі вина, які подаються на конкурс, проходять декілька етапів відбору і ретельної експертизи. Цього року їх оцінювали 60 комісій дегустаторів – всього 250 професіоналів світового рівня компетенції, які мають колосальний досвід участі в сліпих дегустаціях.

 

- Ми пишаємося тим, що наші вина увійшли до списку кращих вин світу. Медалі конкурсу та визнання експертів, які відзначили виняткову якість наших вин, не просто дають необ’єктивну та   неупереджену експертну оцінку, але й надихають на створення вин преміального рівня, які будуть відкривати Україну світові, - коментує СЕО та засновниця компанії 46 Parallel Wine Group Анна Горкун.

bottom of page